Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Συγχαρητήρια στους παίκτες της ομάδας μας. Τους είπα πως αν διατηρήσουμε αυτά τα στοιχεία που είχαμε στα προηγούμενα παιχνίδια, δηλαδή τη συγκέντρωση, τη νοοτροπία και το πάθος, θα πάρουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα. Στο ματς κάναμε ευκαιρίες και βρήκαμε τον τρόπο να διαχειριστούμε στην αρχή τον αντίπαλο. Πήραμε αυτό που μας αναλογεί με βάση την εμφάνιση μας. Εύχομαι καλή συνεχεία στην ομάδα του Ζακακίου. Θα αρχίσουμε την προετοιμασία τώρα για το μεγάλο ματς της Παρασκευής».