Το πανόραμα των ακαδημιών - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

21η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
Καρμιώτισσα-Πάφος 0-0
ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια 29Μ 4-0
ΕΝΠ-Ομόνοια 3-4
Απόλλωνας-ΑΕΛ 0-1
Εθνικός-Ολυμπιακός 0-5
10-Μαρτίου-2024
Άρης-ΑΕΚ 3-2
Αγία Νάπα-Ανόρθωση 0-3

22η αγωνιστική:
16/03
Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ
Ολυμπιακός-Καρμιώτισσ
Πάφος-Αγία Νάπα
Ομόνοια 29Μ-Απόλλωνας
ΑΕΛ-Άρης
ΑΕΚ-ΕΝΠ
Ομόνοια-Εθνικός

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

21η αγωνιστική:
Εθνικός Ασ.-Οθέλλος 2-0
Ομόνοια Αρ.-Ερμής 2-0
ΑΕΖ-Νέα Σαλαμίνα 0-2
Ακρίτας-Ορμήδεια 
Χαλκάνορας-Δόξα 2-1
Αναγέννηση-ΠΑΕΕΚ 1-2
ΑΠΕΑ-ΜΕΑΠ 0-0

22η αγωνιστική:
24/03
ΜΕΑΠ-Χαλκάνορας
Δόξα-Αναγέννηση
ΠΑΕΕΚ-Εθνικός Ασ.
Οθέλλος-Ομόνοια Αρ.
Ερμής-Ακρίτας
Ορμήδεια-ΑΕΖ
Νέα Σαλαμίνα-ΑΠΕΑ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄

4η αγωνιστική: 10/03/24
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Γεροσκήπου-Διγενής 0-1
Πέγεια-ΑΣΙΛ 1-7
Ύψωνας-Εθνικός Λ. 6-1
Σπάρτακος-Κούρης 1-0
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Ομόνοια-Ολυμπιάς 1-3
Κέδρος-Ασπίς 3-1
Αχυρώνας/Ονήσιλος-ΑΕΠΠ 0-2

5η αγωνιστική: 24/03/24
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Κούρης-Γεροσκήπου
Εθνικός Λ.-Σπάρτακος
ΕΝΑΔ-Ύψωνας
Διγενής-Πέγεια
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Ηρακλής-Ομόνοια Ψ.
Ασπίς-Αχυρώνας/Ονήσιλος
Ξυλοτύμπου-Κέδρος

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

21η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
Νέα Σαλαμίνα-ΕΝΠ 5-0
Ομόνοια-ΑΕΚ 1-3
Καρμιώτισσα-Πάφος 0-1
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση 1-1
Άρης-Δόξα 0-0
Ολυμπιακός-ΑΕΛ 1-2
Απόλλωνας-Αγία Νάπα 4-3

22 αγωνιστική:
23/03
Ανόρθωση-Άρης
Αγία Νάπα-ΑΠΟΕΛ
ΕΝΠ-Απόλλωνας
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Πάφος-Ομόνοια
Δόξα-Καρμιώτισσα

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

21η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
Νέα Σαλαμίνα-ΕΝΠ 5-0
Ομόνοια-ΑΕΚ 1-3
Καρμιώτισσα-Πάφος 0-1
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση 1-1
Άρης-Δόξα 0-0
Ολυμπιακός-ΑΕΛ 1-2
Απόλλωνας-Αγία Νάπα 4-3

22 αγωνιστική:
23/03
Ανόρθωση-Άρης
Αγία Νάπα-ΑΠΟΕΛ
ΕΝΠ-Απόλλωνας
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Πάφος-Ομόνοια
Δόξα-Καρμιώτισσα

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

21η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
ΑΕΚ-Ομόνοια 2-1
ΑΕΛ-Ολυμπιακός 1-1
Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ 1-2
Δόξα-Άρης 0-5
ΕΝΠ-Νέα Σαλαμίνα 2-2
Αγία Νάπα-Απόλλωνας 2-1
Πάφος-Καρμιώτισσα 4-0

20ή αγωνιστική:
13/03
Άρης-ΑΠΟΕΛ
Απόλλωνας-Ανόρθωση
22η αγωνιστική:
23/03
Άρης-Ανόρθωση
ΑΠΟΕΛ-Αγία Νάπα
Απόλλωνας-ΕΝΠ
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ
Ολυμπιακός-ΑΕΚ
Ομόνοια-Πάφος
Καρμιώτισσα-Δόξα

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

21η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ 0-1
ΑΕΛ-Ολυμπιακός 1-0
ΕΝΠ-Νέα Σαλαμίνα 1-4
Πάφος-Καρμιώτισσα 9-0
ΑΕΚ-Ομόνοια 4-0
Αγία Νάπα-Απόλλωνας 0-6
Δόξα-Άρης 3-2

20ή αγωνιστική:
13/03
Ομόνοια-ΑΕΛ
22η αγωνιστική:
23/03
Άρης-Ανόρθωση
ΑΠΟΕΛ-Αγία Νάπα
Απόλλωνας-ΕΝΠ
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ
Ολυμπιακός-ΑΕΚ
Ομόνοια-Πάφος
Καρμιώτισσα-Δόξα

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

22η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
ΠΑΕΕΚ-Ομόνοια 29Μ 8-0
ΜΕΑΠ-Άρης 2-3
Ακρίτας-Χαλκάνορας 1-4
ΘΟΪ-Εθνικός Ασ. 1-0
10-Μαρτίου-2024
Διγενής-Εθνικός Αχ. 3-1

23η αγωνιστική:
23/03
Εθνικός Αχ.-ΜΕΑΠ
Άρης-Ακρίτας
Χαλκάνορας-ΠΑΕΕΚ
Ομόνοια 29Μ-ΘΟΪ
Εθνικός Ασ.-Διγενής

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

22η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
ΜΕΑΠ-Άρης 1-2
Διγενής-Εθνικός Αχ. 1-4
ΘΟΪ-Εθνικός Ασ. 0-6
Ακρίτας-Χαλκάνορας 2-1
ΠΑΕΕΚ-Ομόνοια 29Μ 5-0

23η αγωνιστική:
23/03
Εθνικός Αχ.-ΜΕΑΠ
Άρης-Ακρίτας
Χαλκάνορας-ΠΑΕΕΚ
Ομόνοια 29Μ-ΘΟΪ
Εθνικός Ασ.-Διγενής

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

22η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
Ομόνοια 29Μ-ΠΑΕΕΚ 
Εθνικός Αχ.-Διγενής 0-0
Χαλκάνορας-Ακρίτας 2-0
Εθνικός Ασ.-ΘΟΪ 3-0
Άρης-ΜΕΑΠ 1-3

23η αγωνιστική:
23/03
ΜΕΑΠ-Εθνικός Αχ.
Ακρίτας-Άρης
ΠΑΕΕΚ-Χαλκάνορας
ΘΟΪ-Ομόνοια 29Μ
Διγενής-Εθνικός Ασ.

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

22η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
Χαλκάνορας-Ακρίτας 1-1 
Εθνικός Αχ.-Διγενής 3-0
Εθνικός Ασ.-ΘΟΪ 2-0
Ομόνοια 29Μ-ΠΑΕΕΚ 1-0
Άρης-ΜΕΑΠ 1-9

23η αγωνιστική:
23-Μαρτίου-2024
Ακρίτας-Άρης 12:00
Διγενής-Εθνικός Ασ.
ΘΟΪ-Ομόνοια 29Μ
ΠΑΕΕΚ-Χαλκάνορας
ΜΕΑΠ-Εθνικός Αχ.

 

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14

 

16η αγωνιστική:
10-Μαρτίου-2024
ΑΠΟΕΛ-Δόξα 2-0
Απόλλωνας1-Ανόρθωση 2-1
ΑΣΙΛ-Πάφος 1-1
Αγία Νάπα-Απόλλωνας2 1-2
Εθνικός-Valencia 2-1
EΝΠ-Soccer World
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ 1-0
Ερμής-Ομόνοια Αρ. 1-7
Χαλκάνορας-ΑΕΚ
Ομόνοια-Sporting 0-0

 17η αγωνιστική:
24/03
Ομόνοια Αρ.-Αγία Νάπα
Valencia-Ερμής
ΑΕΛ-Εθνικός Λ.
Sporting-Νέα Σαλαμίνα
Soccer World-Ομόνοια
Aνόρθωση-ΕΝΠ
ΑΕΚ-Απόλλωνας1
Πάφος-Χαλκάνορας
Δόξα-ΑΣΙΛ
Απόλλωνας2-ΑΠΟΕΛ

 

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

3η αγωνιστική: (10/03)
Valencia-Δικέφαλος 2-3
Οθέλλος-Εθνικός Λ. 3-1
Γεροσκήπου-Αχυρώνας/Ονήσιλος 2-1
ΑΣΙΛ-Soccer World 2-0
Άτλας-Γεροσκήπου 1-3
ΑΕΖ-Ξυλοτύμπου 2-6
ΠΑΕΕΚ-Λυθροδόντας 3-5
ΑΟΛ Ομόνοια-ΕΝΑΔ

4η αγωνιστική: (24/03, 12:00)
Γεροσκήπου-Valencia
Soccer World-Οθέλλος
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Εθνικός Λ.
Δικέφαλος-ΑΣΙΛ
ΕΝΑΔ-Γεροσκήπου
Ξυλοτύμπου-Άτλας
ΑΟΛ Ομόνοια-ΠΑΕΕΚ
Λυθροδόντας-ΑΕΖ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

4η αγωνιστική:
10-Μαρτίου-2024
ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς-ΑΕΛ 3-0
Ομόνοια Αρ-Άτλας 6-0
ΠΑΟΚ Κακοπετριάς-ΑΣΙΛ 1-3
Δικέφαλος-Διγενής Υψ. 2-5
Κισσός-Ερμής 1-5
Πέγεια-Εθνικός Δ.
Άδωνης-ΑΟΛ Ομόνοια 1-3
Κούρης-Σπάρτακος 3-2

5η αγωνιστική:
24-Μαρτίου-2024
Διγενής Υψ.-ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς
ΑΣΛ-ΠΑΟΚ Κακοπετριάς
Άτλας-Δικέφαλος
ΑΣΙΛ-Ομόνοια Αρ.
Ερμής-Άδωνης
ΑΟΛ Ομόνοια-Κούρης
Εθνικός Δ.-Κισσός
Σπάρτακος-Πέγεια

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17

19η αγωνιστική:
10-Μαρτίου-2024
Εθνικός-Απόλλωνας  2-2
Ελπίδα-ΑΕΖ 6-0
ΠΑΕΕΚ-Ομόνοια Αρ. 2-7
Soccer World-Αναγέννηση 5-0
ΑΕΛ-ΑΣΙΛ 0-1
Οθέλλος-Γεροσκήπου 3-1

20ή αγωνιστική:
24-Μαρτίου-2024
ΑΣΙΛ-ΠΑΕΕΚ 12:00
Γεροσκήπου-Εθνικός Λ.
Ομόνοια Αρ.-Soccer World
Απόλλωνας-ΑΕΛ
ΑΕΖ-Οθέλλος
Αναγέννηση-Ελπίδα

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Τελευταία αγωνιστική στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων-ThemaSports
19/04 @ 09:32

Τελευταία αγωνιστική στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων

Τελευταία αγωνιστική το Σάββατο 20 Απριλίου στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-14, Κ-15, Κ-16 και Κ-17 περιόδου 2023 -2024.

Ο Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε τον τίτλο στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15-ThemaSports
18/04 @ 18:08

Ο Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε τον τίτλο στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15

Η ομάδα Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε σήμερα τον τίτλο του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards.

Οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 21ης αγωνιστικής των παιδικών πρωταθλημάτων Grassroots-ThemaSports
18/04 @ 16:52

Οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 21ης αγωνιστικής των παιδικών πρωταθλημάτων Grassroots

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίζονται το ερχόμενο Σάββατο 13 Απριλίου τα Παιδικά Πρωταθλήματα της ΚΟΠ Grassroots Mikel.

Απευθείας από τη Cablenet Πάφος FC Απόλλων-ThemaSports
18/04 @ 13:52

Απευθείας από τη Cablenet Πάφος FC Απόλλων

Η στέψη της Πάφος Κ19 θα γίνει στο τελευταίο παιχνίδι με τον Απόλλωνα

21η αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Grassroots-ThemaSports
17/04 @ 16:17

21η αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Grassroots

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίζονται το ερχόμενο Σάββατο 20 Απριλίου τα Παιδικά Πρωταθλήματα της ΚΟΠ Grassroots Mikel.

Τελευταία αγωνιστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
17/04 @ 16:04

Τελευταία αγωνιστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Την ερχόμενη Πέμπτη 18 Απριλίου θα διεξαχθεί ο τελευταίος αγώνας της πρωτοπόρου ομάδας του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ