Η Ομόνοια Λευκωσίας προχώρησε νικηφόρα και οδηγεί σταθερά την κούρσα του Πρωταθλήματος Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-14.

Μετά την επιτυχία της επί της ΑΕΚ έφτασε στους 48 βαθμούς και ακολουθούν με 44 βαθμούς ΑΕΛ και ΑΠΟΕΛ.

Στις 25 Απριλίου ο τελικός του Κυπέλλου Νέων Κ-19

Την Πέμπτη 25 Απριλίου θα διεξαχθεί ο τελικός Κυπέλλου Νέων Κ-19 Cablenet αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15: Πρωταθλήτρια η Γεροσκήπου FC (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:45

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15: Πρωταθλήτρια η Γεροσκήπου FC (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Η Γεροσκήπου FC νίκησε εκτός έδρας με 3-0 τον Εθνικό Λατσιών και κατέκτησε τον τίτλο στο Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15.

Στο φινάλε θα κριθεί ο τίτλος στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15 (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
14/04 @ 10:13

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίστηκε η κούρσα του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards και η πρωτιά θα κριθεί στο φινάλε.

Το πανόραμα των ακαδημιών - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ-ThemaSports
15/04 @ 22:58

Το πανόραμα των ακαδημιών - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Βαθμολογίες & πρόγραμμα.

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14: Στο +3 η Ομόνοια από την ΑΕΛ, μία αγωνιστική πριν το τέλος (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
13/04 @ 16:08

Η Ομόνοια Λευκωσίας μία μόλις αγωνιστική πριν από το φινάλε κατάφερε να μεγαλώσει τη διαφορά από την ΑΕΛ.

Πρωταθλήτρια Ανώτατης Κατηγορίας Κ-16 η ΑΕΚ-ThemaSports
13/04 @ 15:20

Πρωταθλήτρια Ανώτατης Κατηγορίας Κ-16 η ΑΕΚ

Η ΑΕΚ επικράτησε σήμερα του ΑΠΟΕΛ με 4-1 και κατέκτησε τον τίτλο του Πρωταθλήματος Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-16.