Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Η ημερομηνία έγραφε 23 Σεπτεμβρίου 2023 όταν η ΑΕΚ γνώριζε την ήττα με 3-1 εκτός έδρας κόντρα στην ΑΕΖ. Τότε στον πάγκο της ήταν ο Χοσέ Λουίς Όλτρα και τα πράγματα δεν πήγαιναν τόσο καλά.
Έκτοτε και ειδικά μετά την έλευση Μπεν Σιμόν όλα άλλαξαν προς το καλύτερο και η ομάδα της Λάρνακας έμεινε μακριά από ήττες στο πρωτάθλημα όσον αφορά τα εκτός έδρας ματς.
Εκπληκτικό σερί και στόχος στην ΑΕΚ είναι να συνεχιστεί με τον καλύτερο τρόπο. Διπλό στο ΓΣΠ κόντρα στην Ομόνοια