Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Ως Απόλλωνας δεν είμαστε ευχαριστημένοι που βρισκόμαστε εδώ. Αδικήσαμε τους εαυτούς μας. Μπορεί τα κίνητρα να μην είναι τα ίδια, ωστόσο από την στιγμή που φοράμε την φανέλα του Απόλλωνα, πρέπει να παλέψουμε για να κερδίσουμε όλα τα παιχνίδια. Θα παλέψουμε μέχρι το τέλος για το κύπελλο. Σίγουρα ο κόσμος το χρειάζεται αλλά δεν είναι μόνο το κύπελλο, η ομάδα έχει νοοτροπία και πρέπει με σοβαρότητα να διεκδικήσουμε όλα τα παιχνίδια. Είμαι αρκετά χαρούμενος. Θέλω να βγάλω ασπροπρόσωπο τον προπονητή μου που με εμπιστεύεται, αλλά και τον εαυτό μου να τον βλέπω να γίνεται όλο και καλύτερος».