Δείτε τα... απίστευτα και καλύτερα βίντεο της εβδομάδας που έγιναν viral! Γκολάρες, γκάφες και όχι μόνο...

ΟΛΑ τα viral videos ΕΔΩ!

Οι... ρουκέτες του Κούσουλου

Ο ΠΑΟΚ κέρδισε την Λαμία και οι ποδοσφαιριστές του Ραζβάν Λουτσέσκου γνώριζαν ότι ολοκλήρωσαν την κανονική φάση του πρωταθλήματος στη δεύτερη θέση, όμως στα αποδυτήρια έμαθαν ότι ο Άρης έκανε το 3-3 κόντρα στην ΑΕΚ και τελικά θα ξεκινήσουν στα πλέι οφ από την πρώτη θέση της βαθμολογίας!

Και όλους το μυαλό πήγε σε ένα βίντεο...

Απίστευτο σκηνικό στον αγώνα της Φλουμινένσε με την Μποταφόγκο για το πρωτάθλημα Καριόκα της Βραζιλίας. Στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων ο 17χρονος Γιάρλεν των φιλοξενούμενων έπεσε στο χορτάρι και τότε άρχισε η… κωμωδία.

Δείτε τα 27 γκολ που έχει σημειώσει ο Μέσι με το κεφάλι στην καριέρα του:

Ισόπαλη με την Μπρέντφορντ η Τσέλσι και οι οπαδοί της τραγουδούσαν υπέρ του Μουρίνιο (vid)

Ο Λιονέλ Μέσι σημάδεψε άστοχα σε εκτέλεση φάουλ στην αναμέτρηση της Ίντερ Μαϊάμι με το Ορλάντοκαι ο Αργεντινός έστειλε την μπάλα άθελά του κοντά σε ένα μωρό που καθόταν στο πέταλο!

MLS: Το παιχνίδι της Λος Άντζελες FC του Ούγκο Γιορίς με την Ρεάλ Σολτ Λέικ έγινε υπό σφοδρή χιονόπτωση!

Ο Φαν Ντάικ τράβηξε με το κινητό του τους πανηγυρισμούς μετά το γκολ του Νούνιες στο 99'

Τύφλα να’ χει ο Ζλάταν! Παίκτρια της Μπενφίκα σκόραρε με χτύπημα του σκορπιού!

Εκφωνητής ξέσπασε σε άναρθρες κραυγές όταν η Γουίμπλεντον πήρε το ντέρμπι με τη ΜΚ Ντονς στις καθυστερήσεις!

Σκεφτείτε να κρινόταν ένα πρωτάθλημα: Μία φάση – viral, για μία εβδομάδα, στην… 4η κατηγορία της Αγγλίας!

Το fail του Ναουέλ Μολίνα σε εκτέλεση πλαγίου

Από την Αργεντινή με αγάπη: Μυθική κλωτσοπατινάδα μέσα σε δέκα δευτερόλεπτα και... μόλις μία κάρτα!

Το ένα καλύτερο από το άλλο: Τα τέσσερα καρφώματα του Λεσόρ απέναντι στη Ρεάλ

Ο ορισμός της «καυτής» έδρας. Πώς να μην… λιώσει η Ατλέτικο Μαδρίτης, από τη λάβα της Μπιλμπάο του Ερνέστο Βαλβέρδε;

Ο Χουάντσο Ερνανγκόμεθ σημείωσε ένα απίθανο αυτοκαλάθι, στην 3η περίοδο του αγώνα Ρεάλ - Παναθηναϊκός.

«Mε όποιον δάσκαλο καθίσεις»: O προπονητής της Ντονκάστερ «εξέθεσε» με απίθανο βολ-πλανέ τον τερματοφύλακα του!

Διάνα - Αγία Ελεούσα: Η στιγμή του fair play από τον Φάρο που μπορούσε να σκοράρει αλλά πέταξε τη μπάλα έξω λόγω τραυματισμού αντιπάλου του

Μας κάνει πλάκα: Λούκα «Μάτζικ» από τη μία άκρη του γηπέδου στην άλλη!

Πού πήγε τελικά η μπάλα; Η απίστευτη... οφθαλμαπάτη στο Ρίβερ-Μπόκα που έχει διχάσει!

ΝΒΑ: Το εξωφρενικό κάρφωμα που φύλαγε για τον τελικό ο Τζέικομπ Τόπιν

Λιονέλ Μέσι: Έδειξε στον τερματοφύλακα της Ίντερ Μαϊάμι που να πέσει για να αποκρούσει το πέναλτι του Πουτς

🏀👏👌

VIRAL Sports

Τα καλύτερα ΒΙΝΤΕΟ της εβδομάδας - ΓΚΟΛΑΡΕΣ, γκάφες και απίστευτα... VIRAL σκηνικά! (83)