Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Η ομάδα του Πάντσεον παλεύει για την παραμονή της αλλά χωρίς νίκες εδώ και πολύ καιρό δεν θα καταφέρει να υλοποιήσει αυτό τον στόχο. Ενδεικτικό το γεγονός ότι έχει να πάρει τρίποντο από τον περασμένο Σεπτέμβριο.
Σήμερα αντίπαλος της θα είναι ο Εθνικός Άχνας σε ένα παιχνίδι που μόνο η ομάδα της ΑΕΖ καίγεται για βαθμολογικό κέρδος. Αυτό πρέπει να αποδείξει και στον αγωνιστικό χώρο καθώς με νίκη θα ανασάνει ειδικά για το επόμενο ματς που είναι κόντρα στην Καρμιώτισσα εκτός έδρας.