Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων της 2ης αγωνιστικής της β' φάσης του Πρωταθλήματος Cyta που θα γίνουν στις 2, 3 και 4 Μαρτίου. 

Ακολουθήστε μας στο Google news


 Α’ Όμιλος
Κυριακή, 03.03.2024 / 17:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΠΑΦΟΣ FC
Στάδιο: ΓΣΠ
Διαιτητής: Jovanovic Srdjan
Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μάριος
VAR: Costa Verissimo Fabio Jose
AVAR: Λαζάρου Ιωάννης
Παρατηρητής: Τσαγγάρης Μάριος

Δευτέρα, 04.03.2024 / 18:00
ΑΕΚ Λάρνακας - ΑΡΗΣ Λεμεσού
Στάδιο: ΑΕΚ Αρένα
Διαιτητής: Redder Mikkel
Α' Βοηθός Διαιτητής: Hummelgaard Lars
Β' Βοηθός Διαιτητής: Mastrup Jakob Lodal Lynge
4ος Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος
VAR: Jovanovic Srdjan
AVAR: Βασιλείου Αδάμος
Παρατηρητής: Δημητρίου Βασίλης

Δευτέρα, 04.03.2024 / 20:30
ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου
Στάδιο: ΓΣΠ
Διαιτητής: Costa Verissimo Fabio Jose
Α' Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Τουμάζου Ανδρεας
4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης
VAR: Markovic Momcilo
AVAR: Πέτρου Πέτρος
Παρατηρητής: Καραϊσκάκης Μιχάλης

Β’ Φάση, Β’ Ομιλος
Σάββατο, 02.03.2024 / 18:00
ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών
Στάδιο: Κατωκοπιά – Επιστροφή «Γλαύκος Κληρίδης»
Διαιτητής: Markovic Momcilo
Α' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής 'Ομηρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Στυλιανού Μάριος
4ος Διαιτητής: Χριστοδούλου Ιωάννης
VAR: Jovanovic Srdjan
AVAR: Σωτηρίου Μιχάλης
Παρατηρητής: Θεοδότου Κώστας

Σάββατο, 02.03.2024 / 19:00
ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου - ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο: VITEX «Αμμόχωστος – Επιστροφή»
Διαιτητής: Αθανασίου Κυριάκος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Μεταξάς Μιχάλης
4ος Διαιτητής: Χατζηγεωργίου Παναγιώτης
VAR: Redder Mikkel
AVAR: Αλλαγιώτου Ιωάννα
Παρατηρητής: Καραγιώργη Σοφία

Κυριακή, 03.03.2024 / 19:00
ΑΕΖ Ζακακίου - ΕΘΝΙΚΟΣ ‘Αχνας
Στάδιο: VITEX «Αμμόχωστος – Επιστροφή»
Διαιτητής: Σολωμού Δημήτρης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
4ος Διαιτητής: Χατζηγεωργίου Παναγιώτης
VAR: Redder Mikkel
AVAR: Τσαμπαλάς Ανδρέας
Παρατηρητής: Δημητρίου Ανδρέας

Δευτέρα, 04.03.2024 / 19:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού -  ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου
Στάδιο: Αλφαμέγα
Διαιτητής: Αργυρού Μ. Ανδρέας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Λάμπρου Λάμπρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ιακώβου Χαράλαμπος
4ος Διαιτητής: Τεχράνυ Ανδρέας
VAR: Αντωνίου Μάριος
AVAR: Σάββα Γιώργος
 Παρατηρητής: Γερασίμου Παναγιώτης

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Β' όμιλος: Το πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής-ThemaSports
18/04 @ 10:39

Β' όμιλος: Το πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής

Η ΚΟΠ ανακοινώνει ότι το πρόγραμμα διεξαγωγής των αγώνων της 12ης αγωνιστικής για τον Β' όμιλο του Πρωταθλήματος Cyta, περιόδου 2023 - 2024, καθορίστηκε ως ακολούθως:

Αποφάσεις Αθλητικού Δικαστή (17/04)-ThemaSports
17/04 @ 23:25

Αποφάσεις Αθλητικού Δικαστή (17/04)

Ο Αθλητικός Δικαστής της ΚΟΠ Αριστοτέλης Βρυωνίδης, αφού μελέτησε τις παραπομπές που είχε ενώπιον του, επέβαλε τις ακόλουθες ποινές:

«ΤΣΕΚΑΡΕ» εισιτήριο για τελικό η Ομόνοια, ΙΣΤΟΡΙΚΗ πρόκριση για την Πάφο-ThemaSports
17/04 @ 22:25

«ΤΣΕΚΑΡΕ» εισιτήριο για τελικό η Ομόνοια, ΙΣΤΟΡΙΚΗ πρόκριση για την Πάφο

Με γκολ στις καθυστερήσεις ο Τάνκοβιτς ισοφάρισε σε 1-1 τον Απόλλωνα και έστειλε την Πάφο στον τελικό κυπέλλου.

«Ήμασταν ανώτεροι... σκληρός αποκλεισμός»-ThemaSports
17/04 @ 22:24

«Ήμασταν ανώτεροι... σκληρός αποκλεισμός»

Όλα όσα είπε ο προπονητής του Απόλλωνα Πάμπλο Ματσίν μετά την αναμέτρηση με την Πάφο.

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Έτσι κρίθηκε η πρόκριση στον τελικό! (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
17/04 @ 22:06

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Έτσι κρίθηκε η πρόκριση στον τελικό! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τις καλύτερες στιγμές του αγώνα Απόλλωνας-Πάφος...

Στις 17:00 θα αρχίσει ο αγώνας Εθνικός - Απόλλων (23/4)-ThemaSports
16/04 @ 15:42

Στις 17:00 θα αρχίσει ο αγώνας Εθνικός - Απόλλων (23/4)

Ανακοινώνεται ότι εγκρίθηκε κοινό αίτημα των διαγωνιζομένων ομάδων και ο αγώνας Εθνικός Άχνας - Απόλλων θα αρχίσει στις 17:00, αντί στις 19:00 που ήταν αρχικά ορισμένος.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ