Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
«Μπορούμε να αλλάξουμε πολλά. Όλα εξαρτώνται από μας και πρέπει να συνεχίζουμε να παλεύουμε στον αγωνιστικό χώρο. Δεν είμαι τόσο ευχαριστημένος με την απόδοση μου. Ήταν περισσότερο παιχνίδι μαχητικότητας και όχι τακτικής όπως μ’αρέσει. Θέλω συνεχώς να βελτιώνομαι. Ήταν δύσκολο παιχνίδι και είναι σημαντικό που κερδίσαμε»