Το πανόραμα των ακαδημιών - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

20ή αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
Ολυμπιακός-ΕΝΠ 15:00
ΑΕΚ-Απόλλωνας
ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ
Καρμιώτισσα-Εθνικός
Ομόνοια-Άρης
Ομόνοια 29Μ-Αγία Νάπα
Πάφος-Ανόρθωση

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

20ή αγωνιστική:
03-Μαρτίου-2024
Οθέλλος-Αναγέννηση 15:00
Ορμήδεια-Ομόνοια Αρ.
Νέα Σαλαμίνα-Ακρίτας
Ερμής-Εθνκός Ασ.
ΜΕΑΠ-Δόξα
ΑΠΕΑ-ΑΕΖ
ΠΑΕΕΚ-Χαλκάνορας

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1.ΔΙΓΕΝΗΣ 55
2.ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 43
3.ΚΟΥΡΗΣ 41
4.ΕΝΥ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ. 43
5.ΕΝΑΔ 40
6.ΑΣΙΛ 39
7.ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.32
8.ΠΕΓΕΙΑ29
9.ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 27
10.ΑΣΠΙΣ 25
11.ΗΡΑΚΛΗΣ 22
12.ΑΕΠΠ 21
13.ΚΕΔΡΟΣ 16
14.ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ 12
15.ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12
16.ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ. 12
17.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 6
18.ΑΠΕΠ 0

3η αγωνιστική: 03/03/24
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Σπάρτακος-Γεροσκήπου
Κούρης-Ύψωνας
ΕΝΑΔ-Πέγεια
ΑΣΙΛ-Διγενής Μ.
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Ηρακλής-Αχυρώνας/Ονήσιλος
ΑΕΠΠ-Κέδρος
Ξυλοτύμπου-Ολυμπιάς

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

20ή αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
ΑΕΚ-Καρμιώτισσα 10:00
ΕΝΠ-Ολυμπιακός
ΑΕΛ-Ομόνοια
ΑΠΟΕΛ-Άρης
Πάφος-Δόξα
Ανόρθωση-Απόλλωνας
Αγία Νάπα-Νέα Σαλαμίνα

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

20ή αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
ΕΝΠ-Ολυμπιακός 12:00
Ανόρθωση-Απόλλωνας
Πάφος-Δόξα
Αγία Νάπα-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΚ-Καρμιώτισσα
ΑΕΛ-Ομόνοια
ΑΠΟΕΛ-Άρης

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

20ή αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
Καρμιώτισσα-ΑΕΚ 09:30
Νέα Σαλαμίνα-Αγία Νάπα
Ομόνοια-ΑΕΛ
Ολυμπιακός-ΕΝΠ
Δόξα-Πάφος
Άρης-ΑΠΟΕΛ
Απόλλωνας-Ανόρθωση

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

20η αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
Δόξα-Πάφος 12:00
Άρης-ΑΠΟΕΛ
Ολυμπιακός-ΕΝΠ
Απόλλωνας-Ανόρθωση
Ομόνοια-ΑΕΛ
Νέα Σαλαμίνα-Αγία Νάπα
Καρμιώτισσα-ΑΕΚ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

21η αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
Εθνικός-Άρης 10:00
Χαλκάνορας-ΜΕΑΠ
Διγενής-ΘΟΪ
Εθνικός Ασ.-ΠΑΕΕΚ
Ομόνοια 29Μ-Ακρίτας

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

21η αγνωιστική:
02-Μαρτίου-2024
Χαλκάνορας-ΜΕΑΠ 12:00
Ομόνοια 29Μ-Ακρίτας
Εθνικός Ασ.-ΠΑΕΕΚ
Εθνικός Αχ.-Άρης
Διγενής-ΘΟΪ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

21η αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
Ακρίτας-Ομόνοια 29Μ 09:30
Άρης-Εθνικός Αχ.
ΜΕΑΠ-Χαλκάνορας
ΠΑΕΕΚ-Εθνικός Ασ.
ΘΟΪ-Διγενής

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

21η αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
ΘΟΪ-Διγενής 12:00
Ακρίτας-Ομόνοια 29Μ
Άρης-Εθνικός Αχ.
ΜΕΑΠ-Χαλκάνορας
ΠΑΕΕΚ-Εθνικός Αασ.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14

15η αγωνιστική:
03-Μαρτίου-2024
Ανόρθωση-Χαλκάνορας 10:00
ΑΕΚ-ΑΣΙΛ
Ερμής-Αγία Νάπα
Ομόνοια Αρ.-Εθνικός Λ.
Δοξα-Απόλλωνας
Sporting-ΕΝΠ
ΑΕΛ-Ομόνοια
Soccer World-Απόλλωνας1
Valencia-Νέα Σαλαμίνα
Πάφος-ΑΠΟΕΛ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

2η αγωνιστική: (03/03, 12:00)
Δικέφαλος-Γεροσκήπου
Εθνικός Λ.-ΑΣΙΛ
Soccer World-Valencia
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Οθέλλος
Λυθροδόντας-ΑΟΛ Ομόνοια
ΕΝΑΔ-Άτλας
Γεροσκήπου-ΑΕΖ
Ξυλοτύμπου-ΠΑΕΕΚ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

3η αγωνιστική:
03-Μαρτίου-2024
Άτλας-ΑΣΙΛ 10:00
ΠΑΟΚ Κοκκινοτρομιθιάς-ΠΑΟΚ Κακοπετριάς
ΑΕΛ-Δικέφαλος
Διγενής Υψ.-Ομόνοια Αρ.
Εθνικός Δ.-Σπάρτακος
Άδωνης-Κούρης
ΑΟΛ Ομόνοια-Κισσός
Ερμής-Πέγεια

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17

18η αγωνιστική:
03-Μαρτίου-2024
Απόλλωνας-Οθέλλος 12:00
ΑΕΖ-Soccer World
ΑΕΛ-Εθνικός Λ.
Αναγέννηση-ΠΑΕΕΚ
ΑΣΙΛ-Ομόνοια Αρ.
Γεροσκήπου-Ελπίδα

 

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Το ερχόμενο Σάββατο οι αγώνες Super Cup Παίδων-ThemaSports
21/04 @ 18:33

Το ερχόμενο Σάββατο οι αγώνες Super Cup Παίδων

Το ερχόμενο Σάββατο 27 Απριλίου θα διεξαχθούν οι αγώνες Super Cup για τα Πρωταθλήματα Ανώτατης και Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων Κ-14, Κ-15, Κ-16 και Κ-17 αγωνιστικής περιόδου 2023 - 2024.

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ: ΑΝΟΔΟΣ και για την Ανόρθωση Μουτταγιάκας (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
21/04 @ 11:26

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ: ΑΝΟΔΟΣ και για την Ανόρθωση Μουτταγιάκας (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Με τις αναμετρήσεις της προτελευταίας αγωνιστικής συνεχίστηκε το Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ.

Πρωταθλητής Επίλεκτης Κατηγορίας Κ-14 ο Διγενής Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
21/04 @ 11:15

Πρωταθλητής Επίλεκτης Κατηγορίας Κ-14 ο Διγενής Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο απολογισμός της τελευταίας αγωνιστικής ανέδειξε και την πρωταθλήτρια της Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων Κ-14 περιόδου 2023-2024.

Πρωταθλητής Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 ο Άρης (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
20/04 @ 19:06

Πρωταθλητής Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 ο Άρης (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο απολογισμός της τελευταίας αγωνιστικής εξασφάλισε στον Άρη Λεμεσού τον τίτλο του Πρωταθλήματος Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 περιόδου 2023-2024.

Απονομή τίτλου στην Πρωταθλήτρια Νέων Κ-19 Πάφος FC-ThemaSports
20/04 @ 18:55

Απονομή τίτλου στην Πρωταθλήτρια Νέων Κ-19 Πάφος FC

Η Πάφος F.C. κατέκτησε τον τίτλο του Πρωταθλήματος Νέων Κ-19 Α' Κατηγορίας Cablenet για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ