Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
«Ένα από τα πιο δύσκολα παιχνίδια που θα δώσουμε στα πλέι-οφ. Μια ομάδα που έχει καιρό να κερδίσουμε εκτός έδρας. Ευκαιρία να δούμε σε πιο σημείο βρισκόμαστε.
Έχει γίνει αλλαγή προπονητή και έγινε για να βοηθηθεί η ομάδα. Η διοίκηση περιμένει να δει την ομάδα να διεκδικεί μέχρι τέλους, τους στόχους που είναι εφικτή αυτή την στιγμή.»