Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Περαστικά στον προπονητή μας και να γυρίσει σύντομα κοντά μας. Δύσκολο παιχνίδι, προσπαθήσαμε να έχουμε βαθμολογικό κέρδος, δεν τα καταφέραμε και βλέπουμε τα επόμενα. Συγκεντρωνόμαστε στο παιχνίδι του κυπέλλου με την Ομόνοια, αλλά και στο παιχνίδι με τον Εθνικό για να πάρουμε τους βαθμούς. Πιστεύω στην ομάδα, έχουμε ποιότητα, απλά πρέπει να το αποδείξουμε στον αγωνιστικό χώρο».
Για το αν ήταν καθοριστικό το δοκάρι του Σάμπο: «Ναι θα μπορούσε να γίνει το 0-2 και θα ήταν διαφορετικά τα πράγματα».