Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
Με απογευματινή προπόνηση ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας ενόψει του αγώνα Κυπέλλου με τον Απόλλωνα που είναι προγραμματισμένος για αύριο Τετάρτη 21/02/24 στις 19.00 στο «ΑΛΦΑΜΕΓΑ Stadium».
Ο αγώνας είναι μονός και ο νικητής προκρίνεται στη προημιτελική φάση.
Ο κ.Αλέξης Γαρπόζης επέλεξε 23 ποδοσφαιριστές στην αποστολή του αγώνα.
Πρόκειται για τους:
Ολιβέιρα (Τ), Ανέστης (Τ), Μαρς, Μεντόζα, Μακρής, Σέρνιτς, Φιλίπποβιτς, Μπεραχίνο, Μορέιρα, Γερολέμου, Ντέγοεστ, Μόρσαι, Τζάλμα, Μεντογιεβιτς, Φραντζής, Νεοφύτου, Μπάστο, Παπαφώτης, Κα, Ντε Λούκας, Ανδρέου, Μίντσεβ, Τσούκα.
Γραφείο Τύπου και Επικοινωνίας
Σωματείο ΑΕΛ Λεμεσού