Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Ήρθαμε στην Πάφο με απαιτήσεις, θέλαμε να έχουμε καλή απόδοση και να κτίσουμε στα επόμενα ματς και ειδικά σε εκείνο του κυπέλλου. Η ομάδα είχε τις στιγμές της, σκόραρε, ήμασταν αρκετά καλοί, αμυνθήκαμε όταν μας έβαλε πίεση η Πάφος. Ειμαι ευχαριστημένος, τα παιδιά το πάλεψαν. Είμαι ευχαριστημένος από τα παιδιά».
Για το δεύτερο μέρος: «Οφείλουμε να παίξουμε με όλους. Είνα ξεκάθαρο, είναι η δουλειά μας. Μέσω αυτών των παιχνιδιών να δούμε τους παίκτες και να πάρουμε τις αποφάσεις μας για το καλοκαίρι. Αν περάσουμε στο κύπελλο θα κάνουμε και την ανάλογη διαχείριση για το κύπελλο. Ένα παιχνίδι 50-50 την Τετάρτη και θα δούμε ποιος θα περάσει».
Για την αλλαγή σχηματισμού στο δεύτερο μέρος: «Ήταν προγραμματισμένο. Δεν είχε κάποιο πρόβλημα η ομάδα, ήταν προγραμματισμένο».