Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Η νεοσύστατη ομάδα του Λυθροδόντα ήθελε νίκη ή ισοπαλία στο ντέρμπι τίτλου με τον ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμυθιάς και τελικά επικράτησε με το άνετο 4-0 στο γήπεδο της Εληάς Λυθροδόντας.
Εντυπωσιακή ήταν και η ατμόσφαιρα στην κερκίδα από τους περίπου 500 φιλάθλους που παρακολούθησαν το παιχνίδι. Φωτοβολίδες, πανό και συνθήματα στο πάρτι τίτλου του Λυθροδόντα.