Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Προσπαθήσαμε πολύ, βάλαμε δύο γκολ, δυστυχώς δεν ήταν αρκετά. Το σίγουρο είναι ότι θα παλέψουμε. Υπάρχουν ακόμη 15 αγώνες. Υποσχόμαστε ότι θα παραμείνουμε στην κατηγορία. Επειδή πιστεύω ότι έχουμε αρκετή ποιότητα, για να παραμείνουμε στην κατηγορία».
«Έχουμε έναν νέο προπονητή, νέος τρόπος παιχνιδιού και τρόπος αντιμετώπισης. Θα δουλέψουμε ακόμη περισσότερο και πιστεύω ότι θα είμαστε πιο πετυχημένοι στο μέλλον».