Το πανόραμα των ακαδημιών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

19η αγωνιστική:
24-Φεβρουαρίου-2024
Άρης-Ολυμπιακός 10:30
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ 15:00
Εθνικός-Πάφος
Απόλλωνας-Ομόνοια
Ανόρθωση-Ομόνοια 29Μ
ΕΝΠ-Καρμιώτισσα
25-Φεβρουαρίου-2024
Αγία Νάπα-ΑΕΛ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

18η αγωνιστική:
25-Φεβρουαρίου-2024
Εθνικός Ασ.-Ορμήδεια 10:00
Δόξα-ΠΑΕΕΚ 15:00
Ομόνοια Αρ.-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΖ-ΜΕΑΠ
Ακρίτας-ΑΠΕΑ
Αναγέννηση-Ερμής
Χαλκάνορας-Οθέλλος

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄

Πρεμιέρα β' φάσης:
Freedom24 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα - Γεροσκήπου 2-0
Κούρης Ερήμης - Πέγεια 3-1
Εθνικός Λατσιών - Διγενής Μόρφου 0-7
ΕΝΑΔ - ΑΣΙΛ Λύσης 1-0
Κενή αγωνιστική για Σπάρτακο Κιτίου.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΔΙΓΕΝΗΣ 52
2.ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ 40
3.ΚΟΥΡΗΣ 41
4.ΕΝΑΔ 40
5.ΕΝΥ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ. 40
6.ΑΣΙΛ 39
7.ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.31
8.ΠΕΓΕΙΑ28
9.ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 27
10.ΑΣΠΙΣ 22
11.ΗΡΑΚΛΗΣ 19
12.ΑΕΠΠ 21
13.ΚΕΔΡΟΣ 16
14.ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ 12
15.ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12
16.ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ, 9
17.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 6
18.ΑΠΕΠ 0

2η αγωνιστική:
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Γεροσκήπου-ΑΣΙΛ
Διγενής-ΕΝΑΔ
Πέγεια-Εθνικός Λ.
Διγενής Υψ.-Σπάρτακος
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Ομόνοια Ψ.-Ξυλοτύμπου (25/02)
Ολυμπιάς-Ασπίς
ΑΠΕΠ-ΑΕΠΠ
Κέδρος-Ηρακλής

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

19η αγωνιστική:
24-Φεβρουαρίου-2024
Καρμιώτισσα-ΑΕΛ 10:00
Άρης-Πάφος
Απόλλωνας-ΑΠΟΕΛ
Δόξα-ΑΕΚ
Ολυμπιακός-Αγία Νάπα
Ομόνοια-ΕΝΠ
Νέα Σαλαμίνα-Ανόρθωση

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

19η αγωνιστική:
24-Φεβρουαρίου-2024
Δόξα-ΑΕΚ 12:00
Ομόνοια-ΕΝΠ
Ολυμπιακός-Αγία Νάπα
Απόλλωνας-ΑΠΟΕΛ
Νέα Σαλαμίνα-Ανόρθωση
Άρης-Πάφος
Καρμιώτισσα-ΑΕΛ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

19η αγωνιστική:
24-Φεβρουαρίου-2024
ΑΕΚ-Δόξα 09:30
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα
ΕΝΠ-Ομόνοια
Πάφος-Άρης
Αγία Νάπα-Ολυμπιακός
Ανόρθωση-Νέα Σαλαμίνα
ΑΠΟΕΛ-Απόλλωνας

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

19η αγωνιστική:
24-Φεβρουαρίου-2024
Πάφος-Άρης 12:00
ΑΠΟΕΛ-Απόλλωνας
Αγία Ναπα-Ολυμπιακός
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα
ΕΝΠ-Ομόνοια
ΑΕΚ-Δόξα
Ανόρθωση-Νέα Σαλαμίνα

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

20ή αγωνιστική:
24-Φεβρουαρίου-2024
Ακρίτας-Εθνικός Ασ.
Άρης-Χαλκάνορας
ΠΑΕΕΚ-Διγενής
ΜΕΑΠ-Ομόνοια 29Μ
ΘΟΪ-Εθνικός

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

20ή αγωνιστική:
24-Φεβρουαρίου-2024
ΠΑΕΕΚ-Διγενής 12:00
ΘΟΪ-Εθνικός Αχ.
Ακρίτας-Εθνικός Ασ.
Άρης-Χαλκάνορας
ΜΕΑΠ-Ομόνοια 29Μ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

20ή αγωνιστική:
24-Φεβρουαρίου-2024
Χαλκάνορας-Άρης
Εθνικός Ασ.-Ακρίτας
Εθνικός Αχ.-ΘΟΪ
Ομόνοια 29Μ-ΜΕΑΠ
Διγενής-ΠΑΕΕΚ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

20ή αγωνιστική:
24-Φεβρουαρίου-2024
Εθνικός Αχ.-ΘΟΪ
Διγενής-ΠΑΕΕΚ
Ομόνοια 29Μ-ΜΕΑΠ
Εθνικός Ασ.-Ακρίτας
Χαλκάνορας-Άρης

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14

14η αγωνιστική:
25-Φεβρουαρίου-2024
Χαλκάνορας-Soccer World 10:00
ENΠ-ΑΕΛ
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ
Ομόνοια-Valencia
Απόλλωνας1-Sporting
ΑΣΙΛ-Ανόρθωση
Αγία Νάπα-Δόξα
Απόλλωνας2-Πάφος
Νέα Σαλαμίνα-Ομόνοια Αρ.
Εθνικός Λ.-Ερμής

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

1η αγωνιστική β' φάσης:
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Δικέφαλος Γερίου - ΠΟ Αχυρώνας Ονήσιλος
Γεροσκήπου FC (1) - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Soccer World Cyprus
Valencia CF Soccer Academy Cyprus - Εθνικός Λατσιών
ΑΣΙΛ Λύσης - Οθέλλος Αθηαίνου
Β' ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣ Λυθροδόντας - ΕΝΑΔ
ΑΟΛ Ομόνοια Λακατάμιας - ΠΟ Ξυλοτύμπου
ΠΑΕΕΚ - Γεροσκήπου FC (2)
ΑΕΖ - Άτλας Αγλαντζιάς

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

2η αγωνιστική:
25-Φεβρουαρίου-2024
Δικέφαλος-ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς 09:30
ΑΣΙΛ-Διγενής Υψ.
ΠΑΟΚ Κακοπετριάς-Άτλας 10:00
Ομόνοια Αρ.-ΑΕΛ
Κισσός-Άδωνης
Σπάρτακος-Ερμής
Κούρης-Εθνικός Δ.
Πέγεια-ΑΟΛ Ομόνοια

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17

17η αγωνιστική:
25-Φεβρουαρίου-2024
Οθέλλος-ΑΕΛ 12:00
Soccer World-Γεροσκήπου
Ομόνοια Αρ.-Αναέννηση
Εθνικός Λ.-ΑΣΙΛ
Ελπίδα-Απόλλωνας
ΠΑΕΕΚ-ΑΕΖ

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Ισόπαλο το ντέρμπι και άνοδος για τη Γεροσκήπου FC-ThemaSports
22/04 @ 08:29

Ισόπαλο το ντέρμπι και άνοδος για τη Γεροσκήπου FC

Μετά το ισόπαλο 0-0 στην έξοδο της με την ΕΝΑΔ, η Γεροσκήπου FC τερμάτισε στην 3η θέση και εξασφάλισε το τρίτο εισιτήριο ανόδου.

Το ερχόμενο Σάββατο οι αγώνες Super Cup Παίδων-ThemaSports
21/04 @ 18:33

Το ερχόμενο Σάββατο οι αγώνες Super Cup Παίδων

Το ερχόμενο Σάββατο 27 Απριλίου θα διεξαχθούν οι αγώνες Super Cup για τα Πρωταθλήματα Ανώτατης και Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων Κ-14, Κ-15, Κ-16 και Κ-17 αγωνιστικής περιόδου 2023 - 2024.

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ: ΑΝΟΔΟΣ και για την Ανόρθωση Μουτταγιάκας (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
21/04 @ 11:26

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ: ΑΝΟΔΟΣ και για την Ανόρθωση Μουτταγιάκας (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Με τις αναμετρήσεις της προτελευταίας αγωνιστικής συνεχίστηκε το Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ.

Πρωταθλητής Επίλεκτης Κατηγορίας Κ-14 ο Διγενής Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
21/04 @ 11:15

Πρωταθλητής Επίλεκτης Κατηγορίας Κ-14 ο Διγενής Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο απολογισμός της τελευταίας αγωνιστικής ανέδειξε και την πρωταθλήτρια της Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων Κ-14 περιόδου 2023-2024.

Πρωταθλητής Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 ο Άρης (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
20/04 @ 19:06

Πρωταθλητής Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 ο Άρης (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο απολογισμός της τελευταίας αγωνιστικής εξασφάλισε στον Άρη Λεμεσού τον τίτλο του Πρωταθλήματος Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 περιόδου 2023-2024.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ