Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Πολύ σημαντική νίκη, όλοι ξέρουμε τη σημαντικότητα ειδικά σε ένα παιχνίδι με την Ανόρθωση. Είμαι ακόμα πιο χαρούμενος που σκόραρα για την ομάδα μου και χάρισα τους τρεις βαθμούς».
Για το πρωτάθλημα και το κύπελλο: «Είναι δύσκολο ναι, δεν παίζουμε μόνοι μας αλλά είμαστε ένα εκπληκτικό σύνολο και θέλουμε τους στόχους μαζί με τους οπαδούς μας».