Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Πολλοί πιστεύουν πως το να είσαι ποδοσφαιριστής σημαίνει πλούτη, δόξα και καλοπέραση. Αμ δε όμως που δεν είναι έτσι όπως φαίνονται τα πράγματα! Οι συγκεκριμένες φωτογραφίες από τον αγώνα ΑΠΟΕΛ-Άρης λένε το αντίθετο και τώρα που τις ξαναβλέπω διαπιστώνω το πόσο σημαντικές είναι και τις δημοσιεύω.
Για μένα ως φωτογράφος είναι, ίσως, οι κορυφαίες όχι της βραδιάς εκείνης, αλλά ολόκληρης της σεζόν αφού οι δύο ποδοσφαιριστές του ΑΠΟΕΛ Ματέο Σούσιτς και Βιντ Μπέλετς φαίνονται ξεκάθαρα να διασώζουν από τα χειρότερα τον συμπαίκτη τους Πέτροβιτς. Μπράβο σας ρε λεβέντες… Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ!».