Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Το σχετικό απόσπασμα:
Θα μας πείτε κάτι για το γήπεδο;
«Αυτή τη διαδικασία έχει καιρό που τη ξεκινήσαμε και δουλεύουμε σχεδόν καθημερινά, κάθε εβδομάδα. Είμαστε πολύ κοντά, που νομίζω ότι λογικά θα μπορέσουμε να ανακοινώσουμε κάτι τον επόμενο μήνα».
Ο λόγος που δεν προχωρά η αναβάθμιση στο «Ηλίας Πούλλος» έχει να κάνει με το νέο γήπεδο;
«Ναι. Το προπονητικό, αν πάνε τα πράγματα όπως θέλουμε, θα γίνει δίπλα από το καινούργιο γήπεδο και το «Ηλίας Πούλλος» θα παραμείνει για την Ακαδημία».
Τι περιμένετε να προχωρήσει για να ανακοινώσετε στον κόσμο κάτι συγκεκριμένο;
«Υπάρχουν κάποια κομμάτια του όλου project που περιμένουμε κάποιες απαντήσεις από κάποιους και νομίζω λογικά θα τις έχουμε. Να τελειώσουμε με αυτές τις ατέλειωτες διαδικασίες ελπίζω μέχρι το Μάρτη».