Στην Τρέτσιν αναμένεται ότι θα συνεχίσει την καριέρα του ο Μπεν Σαλάμ. Οι διαπραγματέυσεις με την Καρμιώτισσα για τον ποδοσφαιριστή είναι σε προχωρημένο στάδιο.

Με τη φανέλα της ομάδας των Πάνω Πολεμιδιών κατέγραψε  43 συμμετοχές σε 1,5 χρόνο, ενώ στην φετινή σεζόν αγωνίστηκσε 13 αγώνες.

Όσο αφορά την ενίσχυση, η Καρμιώτισσα ενισχύθηκε με τον Χαμπίμπ Ουεσλάτι ο οποίος σε 20 ματς σημείωσε δύο γκολ και μία ασίστ με τη φανέλα του Οθέλλου. Ο ποδοσφαιριστές είναι εκτός για το ματς με τον ΑΠΟΕΛ και θα ντεμπουτάρει κόντρα στην ΑΕΛ.

Πέφτει η αυλαία του Πρωταθλήματος 23/24! -ThemaSports
12/05 @ 10:15

Πέφτει η αυλαία του Πρωταθλήματος 23/24!

Πέφτει αυλαία του πρωταθλήματος Κύπρου 2023-24, αφού απέμειναν δύο παιχνίδια για τον Β' όμιλο.

Τα εισιτήρια για... Ευρώπη - Ο τελικός κυπέλλου κρίνει το τέταρτο!-ThemaSports
11/05 @ 22:32

Τα εισιτήρια για... Ευρώπη - Ο τελικός κυπέλλου κρίνει το τέταρτο!

Ο πρωταθλητής ΑΠΟΕΛ θα αρχίσει την ευρωπαϊκή του πορεία από τον β' προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ και η ΑΕΚ στο Κόνφερενς Λιγκ.

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις στο «Στέλιος Κυριακίδης» (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
11/05 @ 21:29

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις στο «Στέλιος Κυριακίδης» (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από την ισοπαλία της Πάφου με την Ομόνοια στο «Στέλιος Κυριακίδης».

ΒΙΝΤΕΟ: Καταπληκτικό σουτ του Μπράουν εκτός περιοχής και 0-4 ο Άρης κόντρα στην Ανόρθωση-ThemaSports
11/05 @ 20:48

Στο 75ο λεπτό του αγώνα στο «Αντώνης Παπαδόπουλος» ανάμεσα στην Ανόρθωση και τον Άρη, η Λεμεσιανή ομάδα πέτυχε και τέταρτο γκολ, αυτή τη φορά με σκόρερ τον Μπράουν.

ΒΙΝΤΕΟ: Προβάδισμα τριών τερμάτων για τον Άρη με πλασέ του Κακόριν  - Δείτε το γκολ-ThemaSports
11/05 @ 20:21

ΒΙΝΤΕΟ: Προβάδισμα τριών τερμάτων για τον Άρη με πλασέ του Κακόριν - Δείτε το γκολ

Στο 53ο λεπτό του αγώνα στο «Αντώνης Παπαδόπουλος» ανάμεσα στην Ανόρθωση και τον Άρη, η Λεμεσιανή ομάδα έκανε το 0-3 με πλασέ του Κακόριν.

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ: Έτσι κατέκτησε το 29ο ο ΑΠΟΕΛ!-ThemaSports