Ο Ανδρέας Ανδρέου, ήταν καλεσμένος στο bodcast TolkersCy και αναφέρθηκε μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα μέχρι σήμερα έσοδα από τις κινήσεις που έκανε η διοίκηση αλλά και την προσπάθεια εξασφάλισης δανείου.
Σύμφωνα με τον αντιπρόεδρο της εταιρείας της Ανόρθωσης, μέχρι σήμερα τα έσοδα της Ανόρθωσης από την μέρα που ανέλαβε η διοίκηση από μπουτίκ, νέους χορηγούς, συναυλίες, εκδηλώσεις είναι 1.100.000 ευρώ, ενώ μεταξύ άλλων τόνισε ότι η διοίκηση είναι κοντά στο να εξασφαλίσει δανεισμό 3-3,5 εκατομμυρίων ευρώ, μέρος του οποίου θα δοθεί στο γηπεδικό.
Με ανάρτηση της η Ανόρθωση στα social media, ευχαριστεί τον κόσμο της ομάδας που έσπασε το «φράγμα» των 2000 εισιτηρίων διαρκείας και εκφράζει τη σιγουριά της ότι αυτός ο αριθμός θα αυξηθεί ακόμα περισσότερο τις επόμενες εβδομάδες».