Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Συνήθως οι «καρακάξες» μετά από μεγάλες νίκες πανηγυρίζουν στ' αποδυτήρια και φροντίζουν να βγάζουν μια ομαδική φωτογραφία. Βοηθάει στην ενότητα των παικτών και στο αίσθημα πως όλοι μαζί, από τον πρώτο μέχρι τον τελευταίο, δίνουν δύναμη ο ένας στον άλλον για τις επιτυχίες.