Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Είμαστε ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Όχι από την εμφάνιση στο α' ημίχρονο, γιατί δεν ήμασταν όπως έπρεπε.
Στο α' ημίχρονο χρειάστηκε ο Ίβουσιτς, ήταν ο MVP. Είπαμε στα αποδυτήρια ότι πρέπει να είμαστε καλύτεροι μετά το πρώτο 45λεπτο. Βρήκαμε τη στιγμή μας για να πάρουμε ένα σημαντικό «τρίποντο»
Πρέπει να είμαστε έτοιμοι να κλείσουμε την «ψαλίδα» από την 1η θέση. Βλέπουμε το επόμενο παιχνίδι, είμαστε έτοιμοι να διεκδικήσουμε τους τρεις βαθμούς.
Να σεβόμαστε κάθε αντίπαλο. Όλες οι ομάδες είναι δύσκολες. Το βλέπουμε σε κάθε παιχνίδι τη φετινή περίοδο.
Ο Μπρούνο όταν έπαιζε δεν ήταν απόλυτα έτοιμος, είχε πιεστεί στα προηγούμενα παιχνίδια. Κάνει το καλύτερο για την ομάδα, θα επανεκτιμήσουμε την κατάστασή του».