Μυθική χαμένη ευκαιρία στο αιγυπτιακό Super Cup...

Λίγο πριν φύγει το 2023, μας ήρθε μία πολύ δυνατή υποψηφιότητα για τη χαμένη ευκαιρία της χρονιάς!

Βλέπετε, στον μικρό τελικό του αιγυπτιακού Super Cup, η Πίραμιντς αντιμετώπισε την Κεράμικα Κλεοπάτρα, με τον Αχμέντ Ραγιάν (παίκτη της δεύτερης) να βγαίνει μόνος του απέναντι στην κενή εστία μετά από ασυνεννοησία των αντίπαλων αμυντικών, αλλά να καταφέρνει να στείλει την μπάλα στο δεξί δοκάρι...

Πηγή: sport-fm.gr

Άστον Βίλα – Τσέλσι 2-2: Δεν είναι «άτρωτη» η ομάδα του Έμερι, ο Ολυμπιακός είδε πολλά… κενά! -ThemaSports
28/04 @ 00:00

Απίθανη εμφάνιση της Άστον Βίλα για 45 λεπτά, εκπληκτική η Τσέλσι στην επανάληψη και τεράστιο «διπλό», με τους «μπλε» να δείχνουν στον Ολυμπιακό πώς επιβιώνει κανείς στο «Βίλα Παρκ». Θέλει «τσαγανό», πυγμή και αποτελεσματικότητα, τα έκαναν όλα σωστά οι παίκτες του Μαουρίτσιο Ποτσετίνο στο δεύτερο ημίχρονο. Ματς – έπος από τον Μόισες Καϊσέδο, σημαντικοί τραυματισμοί για τον Έμερι ενόψει… Conference League! Το νικητήριο γκολ ο Ντισασί στο 95ο λεπτό.

Όλα μηδέν, αλλά αγκαλιά με το Champions League Γιουβέντους και Μίλαν!-ThemaSports
27/04 @ 23:31

Όλα μηδέν, αλλά αγκαλιά με το Champions League Γιουβέντους και Μίλαν!

Γιουβέντους και Μίλαν έμειναν στο 0-0, αλλά το εν λόγω αποτέλεσμα φέρνουν ακόμη πιο κοντά τις δύο ομάδες στην εξασφάλιση του εισιτηρίου του Champions League της νέας σεζόν.

Διέκοψαν τις δηλώσεις Ηλία με... ντου (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
27/04 @ 23:15

Διέκοψαν τις δηλώσεις Ηλία με... ντου (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ποδοσφαιριστές του Ηλία Χαραλάμπους διέκοψαν τις δηλώσεις του Κύπριου τεχνικού... συνεχίζοντας τους πανηγυρισμούς.

Πάρτι στα αποδυτήρια για τους ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ του Ηλία! (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
27/04 @ 23:09

Πάρτι στα αποδυτήρια για τους ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ του Ηλία! (ΒΙΝΤΕΟ)

Έστησαν πάρτι οι ποδοσφαιριστές της Στεάουα με τον Κύπριο τεχνικό Ηλία Χαραλάμπους να πανηγυρίζει μαζί τους την κατάκτηση του πρωταθλήματος Ρουμανίας.

Λεβερκούζεν – Στουτγκάρδη 2-2: Ούτε τώρα, ούτε ποτέ - Κράτησε το αήττητο με γκολ στο 97’ η ομαδάρα του Αλόνσο! (video)-ThemaSports
27/04 @ 22:42

ΑΡΝΕΙΤΑI ΝΑ ΧΑΣΕΙ! Η εκπληκτική Στουτγκάρδη του Χένες παραλίγο να υποχρεώσει την ομαδάρα του Αλόνσο στην πρώτη της ήττα μετά από 45 παιχνίδια. Όμως, ο Άντριχ ισοφάρισε στο 97’ (2-2) για να κρατήσει όρθιο το ιστορικό αήττητο που τρέχουν οι «ασπιρίνες»!

"Βασιλιάς" στην Ρουμανία ο Ηλίας! Το σήκωσε απόψε πάνω στον Χάτζι...-ThemaSports