Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά όσα αναφέρει:
«Σε ευχαριστώ Πρόεδρε, σε ευχαριστώ Θεέ, ευχαριστώ οικογένεια, ευχαριστώ συνεργάτες μου και ένα βαθύτερο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πηγαίνει στους φανταστικούς μου ποδοσφαιριστές. Κάποιες φορές με εσάς χάνω 10 χρόνια από τη ζωή μου, αλλά τα συναισθήματα που μου δίνετε καθημερινά στη δουλειά είναι αξέχαστα, όπως κάνατε το έτος 2023. Ας γεμίσουμε τις μπαταρίες και ας πάμε για ένα καλύτερο 2024! Ο προπονητής σας είναι πάντα δίπλα σας! Με αγάπη.
Α. Σπιλέφσκι».
Δείτε το ποστάρισμα του: