Τι έγινε στα ματς ακαδημιών...

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

11η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Ολυμπιακός-Ομόνοια 0-4
Καρμιώτισσα-ΑΕΚ 0-1
ΕΝΠ-Ομόνοια 29Μ 0-3
Εθνικός-ΑΕΛ 2-2
ΑΠΟΕΛ-Πάφος 0-1
Άρης-Ανόρθωση 3-0
Απόλλωνας-Αγία Νάπα 3-0

12η αγωνιστική:
20-Δεκεμβρίου-2023
Αγία Νάπα-Άρης 14:30
ΑΕΚ-Ολυμπιακός
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα
Ανόρθωση-ΕΝΠ
Πάφος-Ομόνοια
ΑΠΟΕΛ-Απόλλωνας
21-Δεκεμβρίου-2023
Ομόνοια 29Μ-Εθνικός

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

12η αγωνιστική:
17-Δεκεμβρίου-2023
Χαλκάνορας-Ομόνοια Αρ. 0-0
Οθέλλος-ΑΠΕΑ 2-1
ΜΕΑΠ-Ορμήδεια 7-0
Αναγέννηση-Εθνικός Ασ. 2-6
Ερμής-Νέα Σαλαμίνα 1-4
ΠΑΕΕΚ-ΑΕΖ 2-0
Δόξα-Ακρίτας 3-3

 

13η αγωνιστική:
07-Ιανουαρίου-2024
Εθνικός Ασ.-ΜΕΑΠ 10:00
ΑΠΕΑ-ΠΑΕΕΚ 14:30
Νέα Σαλαμίνα-Οθέλλος
Ομόνοια Αρ.-Αναγέννηση
Ορμήδεια-Ερμής
Ακρίτας-Χαλκάνορας
ΑΕΖ-Δόξα

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄

12η αγωνιστική:
17-Δεκεμβρίου-2023
Διγενής-ΕΝΑΔ 4-2
ΑΠΕΠ-Κούρης
Ξυλοτύμπου-Εθνικός Λ. 0-7
Σπάρτακος-Αχυρώνας/Ονήσιλος 8-0
Διγενής Υψ.-Ολυμπιάς -
ΑΣΙΛ-Κέδρος 4-0
Ομόνοια Ψ.-ΑΕΠΠ 0-5
Ασπίς-Γεροσκήπου 1-6
Πέγεια-Ηρακλής 3-2


13η αγωνιστική:
07-Ιανουαρίου-2024
Oλυμπιακός-Ομόνοια Ψ. 14:30
Κέδρος-Διγενής Υψ.
Αχυρώνας/Ονήσιλος-ΑΣΙΛ
ΕΝΑΔ-ΑΠΕΠ
Εθνικός Λ.-Ασπίς
Γεροσκήπου-Πέγεια
Κούρης-Ξυλοτύμπου
Ηρακλής-Σπάρτακος
ΑΕΠΠ-Διγενής Μ.

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Ομόνοια-Άρης 0-0
Καρμιώτισσα-Ολυμπιακός 1-1
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα 1-0
ΕΝΠ-Αγία Νάπα 0-3
ΑΕΛ-Ανόρθωση 2-1
ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ 1-4
17-Δεκεμβρίου-2023
Πάφος-Απόλλωνας 3-1

13η αγωνιστική:
06-Ιανουαρίου-2024
Nέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα 10:00
Απόλλωνας-Δόξα
Ανόρθωση-ΑΕΚ
Άρης-ΕΝΠ
ΑΠΟΕΛ-Πάφος
Αγία Νάπα-ΑΕΛ
Ολυμπιακός-Ομόνοια

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Πάφος-Απόλλωνας 2-1
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα 2-1
ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ 2-0
Ομόνοια-Άρης 1-4
Καρμιώτισσα-Ολυμπιακός 0-0
ΕΝΠ-Αγία Νάπα 2-2
ΑΕΛ-Ανόρθωση 0-0

13η αγωνιστική:
06-Ιανουαρίου-2024
ΑΠΟΕΛ-Πάφος 12:00
Ανόρθωση-ΑΕΚ
Αγία Νάπα-ΑΕΛ
Άρης-ΕΝΠ
Ολυμπιακός-Ομόνοια
Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα
Απόλλωνας-Δόξα

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Απόλλωνας-Πάφος 1-0
Ανόρωση-ΑΕΛ 2-1
Νέα Σαλαμίνα-Δόξα 7-0
Άρης-Ομόνοια 1-2
Αγία Νάπα-ΕΝΠ 4-0
17-Δεκεμβρίου-2023
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ 3-1
Ολυμπιακός-Καρμιώτισσα 3-1

13η αγωνιστική:
06-Ιανουαρίου-2024
Ομόνοια-Ολυμπιακός 09:30
Πάφος-ΑΠΟΕΛ
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΛ-Αγία Νάπα
Δόξα-Απόλλωνας
ΕΝΠ-Άρης
ΑΕΚ-Ανόρθωση

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Aνόρθωση-ΑΕΛ 3-0
Απόλλωνας-Πάφος 1-0
Αγία Νάπα-ΕΝΠ 0-0
Νέα Σαλαμίνα-Δόξα 0-1
Άρης-Ομόνοια 2-4
17-Δεκεμβρίου-2023
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ 0-2
Ολυμπιακός-Καρμιώτισα 1-0

13η αγωνιστική:
06-Ιανουαρίου-2024
Πάφος-ΑΠΟΕΛ 12:00
ΑΕΛ-Αγία Νάπα
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα
ΕΝΠ-Άρης
Δόξα-Απόλλωνας
ΑΕΚ-Ανόρθωση
Ομόνοια-Ολυμπιακός

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

12η αγωνιστική:
Άρης-Εθνικός 1-1
ΠΑΕΕΚ-Εθνικός Ασ. 1-1
ΘΟΪ-Διγενής 1-2
Ακρίτας-Ομόνοια 29Μ 2-0
ΜΕΑΠ-Χαλκάνορας 0-5

13η αγωνιστική:
06-Ιανουαρίου-2024
Άρης-ΜΕΑΠ 10:00
Χαλκάνορας-Ακρίτας
Εθνικός Αχ.-Διγενής Μ.
Εθνικός Ασ.-ΘΟΪ
Ομόνοια 29Μ-ΠΑΕΕΚ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
ΘΟΪ-Διγενής 1-3
ΠΑΕΕΚ-Εθνικός Ασ. 0-3
Άρης-Εθνικός Αχ. 1-3
Ακρίτας-Ομόνοια 29Μ 0-0
ΜΕΑΠ-Χαλκάνορας 0-2

13η αγωνιστική:
06-Ιανουαρίου-2024
Εθνικός Αχ.-Διγενής Μ. 12:00
Χαλκάνορας-Ακρίτας
Άρης-ΜΕΑΠ
Ομόνοια 29Μ-ΠΑΕΕΚ
Εθνικός Ασ.-ΘΟΪ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Χαλκάνορας-ΜΕΑΠ 5-2
Εθνικός Ασ.-ΠΑΕΕΚ 1-0
Διγενής-ΘΟΪ 1-1
Εθνικός Αχ.-Άρης 1-0
Ομόνοια 29Μ-Ακρίτας 2-1

13η αγωνιστική:
06-Ιανουαρίου-2024
ΘΟΪ-Εθνικός Ασ. 09:30
ΠΑΕΕΚ-Ομόνοια 29Μ
ΜΕΑΠ-Άρης
Ακρίτας-Χαλκάνορας
Διγενής Μ.-Εθνικός Αχ.

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Διγενής-ΘΟΪ 1-2
Ομόνοια 29Μ-Ακρίτας 1-2
Εθνικός Ασ.-ΠΑΕΕΚ 5-0
Χαλκάνορας-ΜΕΑΠ 0-3
Εθνικός Αχ.-Άρης 0-0

13η αγωνιστική:
06-Ιανουαρίου-2024
ΘΟΪ-Εθνικός Ασ. 12:00
ΜΕΑΠ-Άρης
ΠΑΕΕΚ-Ομόνοια 29Μ
Ακρίτας-Χαλκάνορας
Διγενής Μ.-Εθνικός Άχ.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14

8η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
AΣΙΛ-Ερμής 2-0
17-Δεκεμβρίου-2023
Απόλλωνας1-Νέα Σαλαμίνα 3-0
ΕΝΠ-Ομόνοια 3-8
ΑΕΚ-Soccer World 2-1
Δόξα-ΑΕΛ 0-2
Απόλλωνας2-Valencia 3-2
Χαλκάνορας-Εθνικός Λ. 0-5
Πάφος-Sporting 1-1
ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια Αρ. 1-3
Αγία Νάπα-Ανόρθωση 1-3


9η αγωνιστική:
14-Ιανουαρίου-2024
Ανόρθωση-ΑΕΚ 10:00
Sporting-Δόξα
ΑΕΛ-Απόλλωνας2
Valencia-ΑΠΟΕΛ
Εθνικός Λ.-Απόλλωνας 1
Soccer World-Πάφος
Ομόνοια-Αγία Νάπα
Νέα Σαλαμίνα-ΕΝΠ
Ερμής-Χαλκάνορας
Ομόνοια Αρ.-ΑΣΙΛ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

10η αγωνιστική:
17-Δεκεμβρίου-2023
Εθνικός Λ.-Οθέλλος 1-2
ΑΟΛ-Λυθροδόντας 1-2
Αχυρώνας/Ονήσιλος-ΠΑΕΕΚ 6-1
ΕΝΑΔ-ΑΕΖ 3-0
Valencia Soccer-Ξυλοτύμπου 4-1
Άτλας-Γεροσκήπου1 0-8
Γεροσκήπου2-Δικέφαλος 0-2
ΑΣΙΛ-SOCCER WORLD 2-1

11η αγωνιστική:
14-Ιανουαρίου-2024
Ξυλοτύμπου-Αχυρώνας/Ονήσιλος 12:00
ΑΕΖ-Valencia
Δικέφαλος-Άτλας
ΠΑΕΕΚ-Γεροσκήπου2
SOCCER WORLD-ΑΟΛ
Λυθροδόντας-ΕΝΑΔ
Οθέλλος-ΑΣΙΛ
Γεροσκήπου1-Εθνικός Λ.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

10η αγωνιστική:
17-Δεκεμβρίου-2023
Ομόνοια Αρ.-ΑΟΛ 4-0
Άτλας-Άδωνης -
Κούρης-Δικέφαλος 2-1
Διγενής Υψ.-ΑΕΛ 6-2
Ερμής-Σπάρτακος 3-1
Εθνικός Δ.-ΑΣΙΛ 2-5
Πέγεια-Κισσός 4-0
ΠΑΟΚ Κακοπετριάς-ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς 2-4

11η αγωνιστική:
07-Ιανουαρίου-2024
ΑΕΛ-Ομόνοια Αρ. 09:30
Σπάρτακος-Διγενής Υψ. 10:00
ΑΣΙΛ-Ερμής
Δικέφαλος-Πέγεια
ΑΟΛ-Άτλας
ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς-Εθνικός Δ.
Κισσός-ΠΑΟΚ Κακοπετριάς
Άδωνης-Κούρης

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17

10η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
ΑΣΙΛ-Απόλλωνας 4-1
17-Δεκεμβρίου-2023
Γεροσκήπου-ΑΕΛ 1-1
ΑΕΖ-Εθνικός Λ. -
Αναγέννηση-Οθέλλος 1-3
ΠΑΕΕΚ-Soccer World 2-9
Ομόνοια-Αρ.-Ελπίδα 0-2

11η αγωνιστική:
07-Ιανουαρίου-2024
Ελπίδα-ΠΑΕΕΚ 12:00
ΑΕΛ-ΑΕΖ
Απόλλωνας-Γεροσκήπου
Εθνικός Λ.-Αναγέννηση
Soccer World-ΑΣΙΛ
Οθέλλος-Ομόνοια Αρ.

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Ισόπαλο το ντέρμπι και άνοδος για τη Γεροσκήπου FC-ThemaSports
22/04 @ 08:29

Ισόπαλο το ντέρμπι και άνοδος για τη Γεροσκήπου FC

Μετά το ισόπαλο 0-0 στην έξοδο της με την ΕΝΑΔ, η Γεροσκήπου FC τερμάτισε στην 3η θέση και εξασφάλισε το τρίτο εισιτήριο ανόδου.

Το ερχόμενο Σάββατο οι αγώνες Super Cup Παίδων-ThemaSports
21/04 @ 18:33

Το ερχόμενο Σάββατο οι αγώνες Super Cup Παίδων

Το ερχόμενο Σάββατο 27 Απριλίου θα διεξαχθούν οι αγώνες Super Cup για τα Πρωταθλήματα Ανώτατης και Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων Κ-14, Κ-15, Κ-16 και Κ-17 αγωνιστικής περιόδου 2023 - 2024.

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ: ΑΝΟΔΟΣ και για την Ανόρθωση Μουτταγιάκας (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
21/04 @ 11:26

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ: ΑΝΟΔΟΣ και για την Ανόρθωση Μουτταγιάκας (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Με τις αναμετρήσεις της προτελευταίας αγωνιστικής συνεχίστηκε το Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ.

Πρωταθλητής Επίλεκτης Κατηγορίας Κ-14 ο Διγενής Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
21/04 @ 11:15

Πρωταθλητής Επίλεκτης Κατηγορίας Κ-14 ο Διγενής Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο απολογισμός της τελευταίας αγωνιστικής ανέδειξε και την πρωταθλήτρια της Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων Κ-14 περιόδου 2023-2024.

Πρωταθλητής Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 ο Άρης (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
20/04 @ 19:06

Πρωταθλητής Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 ο Άρης (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο απολογισμός της τελευταίας αγωνιστικής εξασφάλισε στον Άρη Λεμεσού τον τίτλο του Πρωταθλήματος Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 περιόδου 2023-2024.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ