Το πανόραμα των ακαδημιών - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

11η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Ολυμπιακός-Ομόνοια 11:00
Καρμιώτισσα-ΑΕΚ 14:30
ΕΝΠ-Ομόνοια 29Μ
Εθνικός-ΑΕΛ
ΑΠΟΕΛ-Πάφος
Άρης-Ανόρθωση
Απόλλωνας-Αγία Νάπα

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

12η αγωνιστική:
17-Δεκεμβρίου-2023
Χαλκάνορας-Ομόνοια Αρ. 10:00
Οθέλλος-ΑΠΕΑ 14:30
ΜΕΑΠ-Ορμήδεια
Αναγέννηση-Εθνικός Ασ.
Ερμής-Νέα Σαλαμίνα
ΠΑΕΕΚ-ΑΕΖ
Δόξα-Ακρίτας

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄

12η αγωνιστική:
17-Δεκεμβρίου-2023
Διγενής-ΕΝΑΔ 11:00
ΑΠΕΠ-Κούρης 14:30
Ξυλοτύμπου-Εθνικός Λ.
Σπάρτακος-Αχυρώνας/Ονήσιλος
Διγενής Υψ.-Ολυμπιάς
ΑΣΙΛ-Κέδρος
Ομόνοια Ψ.-ΑΕΠΠ
Ασπίς-Γεροσκήπου
Πέγεια-Ηρακλής

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Ομόνοια-Άρης 10:00
Καρμιώτισσα-Ολυμπιακός
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα
ΕΝΠ-Αγία Νάπα
ΑΕΛ-Ανόρθωση
ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ
16-Δεκεμβρίου-2023
Πάφος-Απόλλωνας

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Πάφος-Απόλλωνας 12:00
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ
Ομόνοια-Άρης
Καρμιώτισσα-Ολυμπιακός
ΕΝΠ-Αγία Νάπα
ΑΕΛ-Ανόρθωση

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

11η αγωνιστική:
09-Δεκεμβρίου-2023
Δόξα-Ολυμπιακός 1-4
ΕΝΠ-Ανόρθωση 1-5
Πάφος-Νέα Σαλαμίνα 0-5
ΑΕΚ-Απόλλωνας 4-1
ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ 3-1
Αγία Νάπα-Άρης 2-2
13-Δεκεμβρίου-2023
Καρμιώτισσα-Ομόνοια0-5

 

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Απόλλωνας-Πάφος 09:30
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ
Ανόρωση-ΑΕΚ
Νέα Σαλαμίνα-Δόξα
Άρης-Ομόνοια
Αγία Νάπα-ΕΝΠ
17-Δεκεμβρίου-2023
Ολυμπιακός-Καρμιώτισσα

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Aνόρθωση-ΑΕΛ 11:00
Απόλλωνας-Πάφος
Αγία Νάπα-ΕΝΠ 12:00
Νέα Σαλαμίνα-Δόξα
Άρης-Ομόνοια
17-Δεκεμβρίου-2023
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ 11:30
Ολυμπιακός-Καρμιώτισα

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

12η αγωνιστική:
Άτης-Εθνικός 10:00
ΠΑΕΕΚ-Εθνικός Ασ.
ΘΟΪ-Διγενής
Ακρίτας-Ομόνοια 29Μ
17-Δεκεμβρίου-2023
ΜΕΑΠ-Χαλκάνορας

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
ΘΟΪ-Διγενής 12:00
ΠΑΕΕΚ-Εθνικός Ασ.
Άρης-Εθνικός Αχ.
Ακρίτας-Ομόνοια 29Μ
17-Δεκεμβρίου-2023
ΜΕΑΠ-Χαλκάνορας

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Χαλκάνορας-ΜΕΑΠ 09:30
Εθνικός Ασ.-ΠΑΕΕΚ
Διγενής-ΘΟΪ
Εθνικός Αχ.-Άρης
Ομόνοια 29Μ-Ακρίτας

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Διγενής-ΘΟΪ 12:00
Ομόνοια 29Μ-Ακρίτας
Εθνικός Αχ.-Άρης
Εθνικός Ασ.-ΠΑΕΕΚ
Χαλκάνορας-ΜΕΑΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14

7η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
AΣΙΛ-Ερμής 10:00
17-Δεκεμβρίου-2023
Απόλλωνας1-Νέα Σαλαμίνα
ΕΝΠ-Ομόνοια
ΑΕΚ-Soccer World
Δόξα-ΑΕΛ
Απόλλωνας2-Valencia
Χαλκάνορας-Εθνικός Λ.
Πάφος-Sporting
ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια Αρ.
Αγία Νάπα-Ανόρθωση

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

10η αγωνιστική:
17-Δεκεμβρίου-2023
Εθνικός Λ.-Οθέλλος 12:00
ΑΟΛ-Λυθροδόντας
Αχυρώνας/Ονήσιλος-ΠΑΕΕΚ
ΕΝΑΔ-ΑΕΖ
Valencia Soccer-Ξυλοτύμπου
Άτλας-Γεροσκήπου1
Γεροσκήπου2-Δικέφαλος
ΑΣΙΛ-Εθνικός Λ. 

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

 

10η αγωνιστική:
17-Δεκεμβρίου-2023
Ομόνοια Αρ.-ΑΟΛ 09:30
Άτλας-Άδωνης
Κούρης-Δικέφαλος 10:00
Διγενής Υψ.-ΑΕΛ
Ερμής-Σπάρτακος
Εθνικός Δ.-ΑΣΙΛ
Πέγεια-Κισσός
ΠΑΟΚ Κακοπετριάς-ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17

10η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
ΑΣΙΛ-Απόλλωνας 12:00
17-Δεκεμβρίου-2023
Γεροσκήπου-ΑΕΛ 10:00
ΑΕΖ-Εθνικός Λ. 12:00
Αναγέννηση-Οθέλλος
ΠΑΕΕΚ-Soccer World
Ομόνοια-Αρ.-Ελπίδα

Το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής των Πρωταθλημάτων Grassroots MIKEL

 

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Τελευταία αγωνιστική στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων-ThemaSports
19/04 @ 09:32

Τελευταία αγωνιστική στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων

Τελευταία αγωνιστική το Σάββατο 20 Απριλίου στα Πρωταθλήματα Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-14, Κ-15, Κ-16 και Κ-17 περιόδου 2023 -2024.

Ο Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε τον τίτλο στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15-ThemaSports
18/04 @ 18:08

Ο Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε τον τίτλο στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15

Η ομάδα Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA κατέκτησε σήμερα τον τίτλο του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards.

Οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 21ης αγωνιστικής των παιδικών πρωταθλημάτων Grassroots-ThemaSports
18/04 @ 16:52

Οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 21ης αγωνιστικής των παιδικών πρωταθλημάτων Grassroots

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίζονται το ερχόμενο Σάββατο 13 Απριλίου τα Παιδικά Πρωταθλήματα της ΚΟΠ Grassroots Mikel.

Απευθείας από τη Cablenet Πάφος FC Απόλλων-ThemaSports
18/04 @ 13:52

Απευθείας από τη Cablenet Πάφος FC Απόλλων

Η στέψη της Πάφος Κ19 θα γίνει στο τελευταίο παιχνίδι με τον Απόλλωνα

21η αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Grassroots-ThemaSports
17/04 @ 16:17

21η αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Grassroots

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίζονται το ερχόμενο Σάββατο 20 Απριλίου τα Παιδικά Πρωταθλήματα της ΚΟΠ Grassroots Mikel.

Τελευταία αγωνιστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
17/04 @ 16:04

Τελευταία αγωνιστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Την ερχόμενη Πέμπτη 18 Απριλίου θα διεξαχθεί ο τελευταίος αγώνας της πρωτοπόρου ομάδας του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ