Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Ο Ναζ Μήτρου-Λονγκ βρέθηκε στο ΣΕΦ το βράδυ της Παρασκευής για πρώτη φορά ως παίκτης του Ολυμπιακού, έχοντας στο πλευρό του τη σύντροφό του. Η πανέμορφη Νικόλ Μπέρι, η οποία ασχολείται με το μόντελινγκ, έκλεψε τις εντυπώσεις στο φαληρικό γήπεδο.
sport-fm.gr