Ακαδημίες

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

8η αγωνιστική:
11-Νοεμβρίου-2023
Ανόρθωση-Αγία Νάπα 1-1
Ομόνοια-ΕΝΠ 3-0
Πάφος-Καρμιώτισσα 8-1
ΑΕΚ-Άρης 5-1
Ομόνοια 29Μ-ΑΠΟΕΛ 1-1
ΑΕΛ-Απόλλωνας 2-1
12-Νοεμβρίου-2023
Ολυμπιακός-Εθνικός 1-2

9η αγωνιστική:
25-Νοεμβρίου-2023
Καρμιώτισσα-Ολυμπιακός (14:30)
Εθνικός-Ομόνοια
Απόλλωνας-Ομόνοια 29Μ
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση
26-Νοεμβρίου-2023
Αγία Νάπα-Πάφος
ΕΝΠ-ΑΕΚ
Άρης-ΑΕΛ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

8η αγωνιστική:
12-Νοεμβρίου-2023
ΠΑΕΕΚ-Αναγέννηση 3-0
Ορμήδεια-Ακρίτας 1-4
Οθέλλος-Εθνικός Ασ. 2-0
Δόξα-Χαλκάνορας 4-1
Ερμής-Ομόνοια Αρ. 2-5
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΖ 3-0
ΜΕΑΠ-ΑΠΕΑ 1-1

 

 9η αγωνιστική:
19-Νοεμβρίου-2023
Εθνικός Ασ.-ΠΑΕΕΚ (10:00)
Ομόνοια Αρ.-Οθέλλος (14:30)
Αναγέννηση-Δόξα
ΑΠΕΑ-Νέα Σαλαμίνα
Χαλκάνορας-ΜΕΑΠ
ΑΕΖ-Ορμήδεια
Ακρίτας-Ερμής

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄
8η αγωνιστική:
12-Νοεμβρίου-2023
Εθνικός Λ.-Ηρακλής 4-1
Κούρης-Αχυρώνας/Ονήσιλος
Ασπίς-Ολυμπιάς 2-2
ΑΠΕΠ-Γεροσκήπου -
Πέγεια-ΑΕΠΠ 3-2
Διγενής Υψ.-Ομόνοια Ψ. -
ΑΣΙΛ-Διγνής Μ. 1-2
Ξυλοτύμπου-Κέδρος -
Σπάρτακος-ΕΝΑΔ 2-2

9η αγωνιστική:
19-Νοεμβρίου-2023
Ολυμπιάς-Πέγεια (14:30)
ΑΕΠΠ-Σπάρτακος
Γεροσκήπου-Εθνικός Λ.
Διγενής Μ.-Διγενής Υψ..
Ηρακλής-Κούρης
Κέδρος-Ασπίς
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Ξυλοτύμπου
ΕΝΑΔ-ΑΣΙΛ
Ομόνοια Ψ.-ΑΠΕΠ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

8η αγωνιστική:
11-Νοεμβρίου-2023
Δόξα-Άρης 0-0
Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ 6-1
ΑΕΚ-Ομόνοια 0-1
ΕΝΠ-Νέα Σαλαμία 0-5
Αγία Νάπα-Απόλλωνας
ΑΕΛ-Ολυμπιακός 7-1
Πάφος-Καρμιώτισσα 4-0

9η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Απόλλωνας-ΕΝΠ (09:00)
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ (10:00)
Καρμιώτισσα-Δόξα
Ομόνοια-Πάφος
ΑΠΟΕΛ-Αγία Νάπα
Άρης-Ανόρθωση
Ολυμπιακός-ΑΕΚ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

8η αγωνιστική:
11-Νοεμβρίου-2023
Δόξα-Άρης 0-1
Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ 0-0
ΑΕΚ-Ομόνοια 5-0
ΕΝΠ-Νέα Σαλαμίνα 4-5
Πάφος-Καρμιώτισσα 8-0
Αγία Νάπα-Απόλλωνας 1-0
ΑΕΛ-Ολυμπιακός 6-0

9η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Άρης-Ανόρθωση (12:00)
Καρμιώτισσα-Δόξα
Ομόνοια-Πάφος
Απόλλωνας-ΕΝΠ
ΑΠΟΕΛ-Αγία Νάπα
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ
Ολυμπιακός-ΑΕΚ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

7η αγωνιστική:
11-Νοεμβρίου-2023
Ομόνοια-ΑΕΚ 3-4
Καρμιώτισσα-Πάφος 0-4
Ολυμπιακός-ΑΕΛ 2-3
Απόλλωνας-Αγία Νάπα 4-0
Άρης-Δόξα 2-1
Νέα Σαλαμίνα-ΕΝΠ 2-1
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση 2-0

8η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
ΑΕΚ-Ολυμπιακός (09:30)
Πάφος-Ομόνοια
Ανόρθωση-Άρης
ΕΝΠ-Απόλλωνας
Δόξα-Καρμιώτισσα
Αγία Νάπα-ΑΠΟΕΛ
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

7η αγωνιστική:
11-Νοεμβρίου-2023
Άρης-Δόξα 0-3
Καρμιώτισσα-Πάφος 1-3
Ολυμπιακός-ΑΕΛ 2-1
Ομόνοια-ΑΕΚ 0-4
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση 2-1
Απόλλωνας-Αγία Νάπα 6-1
Νέα Σαλαμίνα-ΕΝΠ 0-0

8η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα (12:00)
ΑΕΚ-Ολυμπιακός
ΕΝΠ-Απόλλωνας
Ανόρθωση-Άρης
Πάφος-Ομόνοια
Αγία Νάπα-ΑΠΟΕΛ
Δόξα-Καρμιώτισσα

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

7η αγωνιστική:
11-Νοεμβρίου-2023
ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ 0-6
Άρης-ΘΟΪ 1-2
Ομόνοια 29Μ-Εθνικός Ασ. 0-3
Χαλκάνορας-Διγενής Μ. 5-3
Εθνικός Αχ.-Ακρίτας 2-0

8η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Εθνικός Ασσ.-Χαλκάνορας (10:00)
Ομόνοια 29Μ-Εθνικός
Διγενής-Άρης
ΘΟΪ-ΜΕΑΠ
ΠΑΕΕΚ-Ακρίτας

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

7η αγωνιστική:
11-Νοεμβρίου-2023
ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ 0-6
Χαλκάνορας-Διγενής 1-1
Άρης-ΘΟΪ 1-3
Εθνικός Αχ.-Ακρίτας 2-1
Ομόνοια 29Μ-Εθνικός Ασ. 1-0

8η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Εθνικός Ασ.-Χαλκάνορας (12:00)
ΠΑΕΕΚ-Ακρίτας
Διγενής-Άρης
ΘΟΪ-ΜΕΑΠ
Ομόνοια 29Μ-Εθνικός

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

7η αγωνιστική:
11-Νοεμβρίου-2023
ΠΑΕΕΚ-ΜΕΑΠ 3-0
Εθνικός Ασ.-Ομόνοια 29Μ 1-0
Διγενής-Χαλκάνορας 0-3
Ακρίτας-Εθνικός Αχ. 2-0
12-Νοεμβρίου-2023
ΘΟΪ-Άρης 2-0

8η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Άρης-Διγενής (09:30)
Ακρίτας-ΠΑΕΕΚ
Εθνικός-Ομόνοια 29Μ
Χαλκάνορας-Εθνικός Ασ.
ΜΕΑΠ-ΘΟΪ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

7η αγωνιστική:
11-Νοεμβρίου-2023
Εθνικός Ασ.-Ομόνοια 29Μ 5-0
Ακρίτας-Εθνικός 2-1
ΠΑΕΕΚ-MΕΑΠ 4-5
Διγενής-Χαλκάνορας 3-3
12-Νοεμβρίου-2023
ΘΟΪ-Άρης 11-0

8η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Ακρίτας-ΠΑΕΕΚ (12:00)
ΜΕΑΠ-ΘΟΪ
Εθνικός-Ομόνοια 29Μ
Χαλκάνορας-Εθνικός Ασ.
Άρης-Διγενής

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

5η αγωνιστική:
11-Νοεμβρίου-2023
Εθνικός Λ.-ΕΝΑΔ 7-1
12-Νοεμβρίου-2023
Γεροσκήπου1-Ξυλοτύμπου 4-2
Λυθροδόντας-Αχυρώνας/Ονήσιλος 0-3
Οθέλλος-ΑΕΖ 7-0
Δικέφαλος-ΠΑΕΕΚ 6-1
Soccer World-Valencia Soccer 2-2
ΑΣΙΛ-Άτλας 9-0
ΑΟΛ-Γεροσκήπου2 3-1

6η αγωνιστική:
19-Νοεμβρίου-2023
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Soccer World (10:00)
ΕΝΑΔ-ΠΑΕΕΚ (11:00)
Ξυλοτύμπου-Δικέφαλος (12:00)
Γεροσκήπου2-Λυθροδόντας
Εθνικός Λ.-ΑΣΙΛ
ΑΕΖ-Γεροσκήπου1
Άτλας-ΑΟΛ
Valencia Soccer-Οθέλλος

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

6η αγωνιστική:
11-Νοεμβρίου-2023
Ερμής-ΑΟΛ 2-1
12-Νοεμβρίου-2023
ΑΕΛ-Άδωνης 13-0
Διγενής Υψ.-Κισσός 10-1
Άτλας-ΑΣΙΛ 1-2
Κούρης-Εθνικός Δ. 8-1
Σπάρτακος-Δικέφαλος 0-3
Ομόνοια Αρ.-ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς 2-0
Πέγεια-ΠΑΟΚ Κακοπετριάς 0-3

7η αγωνιστική:
19-Νοεμβρίου-2023
Δικέφαλος-Διγενής Υψ. (09:30)
Εθνικός Δ.-Πέγεια (10:00)
ΑΣΙΛ-Κούρης
Κισσός-Ομόνοια Αρ.
ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς-Άτλας
ΑΟΛ-ΑΕΛ
ΠΑΟΚ Κακοπετριά-Ερμής
Άδωνης-Σπαρτάκος

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17

6η αγωνιστική:
11-Νοεμβρίου-2023
ΑΣΙΛ-Εθνικός Λ. 6-0
12-Νοεμβρίου-2023
ΑΕΛ-Οθέλλος 2-1
ΑΕΖ-ΠΑΕΕΚ 6-3
Απόλλωνας-Ελπίδα 1-1
Αναγέννηση-Ομόνοια Αρ. 0-3
Γεροσκήπου-Soccer World 2-4

7η αγωνιστική:
18-Νοεμβρίου-2023
Εθνικός Λ.-ΑΕΛ (10:00)
19-Νοεμβρίου-2023
Ομόνοια Αρ.-ΑΣΙΛ (12:00)
Ελπίδα-Γεροσκήπου
Soccer World-ΑΕΖ
Οθέλλος-Απόλλωνας
ΠΑΕΕΚ-Αναγέννηση

Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής των Πρωταθλημάτων Grassroots MIKEL

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

EURO U-17: Κρίνονται σήμερα άλλα δύο εισιτήρια της ημιτελικής φάσης -ThemaSports
30/05 @ 09:18

EURO U-17: Κρίνονται σήμερα άλλα δύο εισιτήρια της ημιτελικής φάσης

Με δύο αγώνες ολοκληρώνεται σήμερα το μενού της προημιτελικής φάσης UEFA EURO U-17 και αργά απόψε θα γίνει γνωστή η τετράδα των ομάδων που θα συνεχίσουν στην ημιτελική φάση της διοργάνωσης.

«Μόνοια μας βγάζουμε τα μάτια μας»-ThemaSports
27/05 @ 19:58

«Μόνοια μας βγάζουμε τα μάτια μας»

Ο προπονητής Τάσος Μακρής τοποθετήθηκε για την παρουσία της Εθνικής το EURO 2017.

Αναμνηστική πλακέτα στον Δήμαρχο Παραλιμνίου Θεόδωρο Πυρίλλη-ThemaSports
27/05 @ 19:15

Αναμνηστική πλακέτα στον Δήμαρχο Παραλιμνίου Θεόδωρο Πυρίλλη

Με την ευκαιρία της διεξαγωγής του τελευταίου αγώνα της τελικής φάσης του EURO U-17 στο Δημοτικό Στάδιο Παραλιμνίου «Τάσος Μάρκου» μεταξύ της Σουηδίας και της Ιταλίας, ο παρατηρητής της UEFA Maksims Krivunecs παρέδωσε αναμνηστική πλακέτα στον Δήμαρχο Παραλιμνίου Θεόδωρο Πυρίλλη, ευχαριστώντας τον για την παραχώρηση του Σταδίου και την επιτυχή διεξαγωγή των αγώνων του EURO U-17.

EURO U17: Τα ματς της 2ης αγωνιστικής-ThemaSports
23/05 @ 09:58

EURO U17: Τα ματς της 2ης αγωνιστικής

Ανοίγει σήμερα η αυλαία της 2ης αγωνιστικής για τον πρώτο και το δεύτερο όμιλο της τελικής φάσης του EURO under-17 που φιλοξενούμε στην Κύπρο.

Πλάνα από τα φιλικά στην Αθήνα (BINTEO)-ThemaSports
21/05 @ 17:17

Πλάνα από τα φιλικά στην Αθήνα (BINTEO)

Η Ομόνοια ανέβασε βίντεο με πλάνα από τα φιλικά της 2ης μέρας των τμημάτων της Ακαδημίας Κ14 και Κ16 στην Αθήνα.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ