Πως θα ήταν η βαθμολογία αν τα ματς έληγαν στο... Α' ημίχρονο;

Ακολουθήστε μας στο Google news

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ... ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ:
1.ΑΠΟΕΛ 60
2.ΟΜΟΝΟΙΑ 60
3.ΑΡΗΣ 59
4.ΑΕΚ 56
5.ΑΝΟΡΘΩΣΗ 50 
6.ΠΑΦΟΣ 49
7.ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 70
8.ΕΘΝΙΚΟΣ 50
9.ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 50
10.ΑΕΛ 47* 
11.ΑΕΖ 42
12.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 37
13.ΔΟΞΑ 33
14.ΟΘΕΛΛΟΣ 32*

1η αγωνιστική:
Ανόρθωση-Εθνικός 3-1 (0-0)
Απόλλωνας-Οθέλλος 1-1 (1-1)
ΑΕΖ-ΑΠΟΕΛ 0-2 (0-0)
Ομόνοια-Νέα Σαλαμίνα 4-0 (1-0)
Δόξα-ΑΕΛ 0-1 (0-1)
Άρης-ΑΕΚ 2-0 (1-0)

2η αγωνιστική:
Σάββατο, 26 Αυγούστου
Καρμιώτισσα-Ομόνοια 3-3 (1-1)
Οθέλλος-Ανόρθωση 0-2 (0-1)
Νέα Σαλαμίνα-Απόλλωνας 1-1 (0-1)
ΑΕΛ-ΑΕΖ 4-3 (1-2)
Άρης-Δόξα 2-1 (0-0)
ΑΕΚ-Εθνικός 5-5 (4-4)
ΑΠΟΕΛ – Πάφος F.C. ΑΝΑΒΟΛΗ

3η αγωνιστική
Παρασκευή, 1η Σεπτεμβρίου
Ανόρθωση-Νέα Σαλαμίνα 2-2 (1-0)
Δόξα-ΑΕΚ 0-2 (0-1)
Εθνικός-Οθέλλος 1-1 (1-0)
Πάφος-ΑΕΛ 3-1 (0-1)
Ομόνοια – ΑΠΟΕΛ 2-1 (2-1)
ΑΕΖ-Άρης 0-5 (0-3)
Απόλλωνας-Καρμιώτισσα 1-0 (1-0)

4η αγωνιστική:
ΑΕΛ-Ομόνοια 0-0
Δόξα-ΑΕΖ 1-3 (0-2)
ΑΕΚ-Οθέλλος 3-2 (3-1)
Καρμιώτισσα-Ανόρθωση 1-3 (0-1)
Άρης-Πάφος 1-1 (0-0)
ΑΠΟΕΛ-Απόλλωνας 1-1 (1-1)
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός 4-0 (2-0)

5η αγωνιστική:
Απόλλωνας-ΑΕΛ 2-0 (0-0)
Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ 1-1 (1-1)
Ομόνοια-Άρης 2-2 (1-1)
Πάφος-Δόξα 4-0 (3-0)
Εθνικός-Καρμιώτισσα 3-0 (1-0)
ΑΕΖ–ΑΕΚ 3-1 (1-1)
Οθέλλος-Νέα Σαλαμίνα 2-3 (1-2)

2η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛ-Πάφος 1-0 (0-0)

6η αγωνιστική:
Άρης-Απόλλωνας 0-1 (0-1)
ΑΕΚ-Νέα Σαλαμίνα 1-1 (1-1)
Καρμιώτισσα-Οθέλλος 0-0
ΑΕΛ-Ανόρθωση 1-3 (0-2)
Δόξα-Ομόνοια 1-3 (1-0)
ΑΕΖ-Πάφος 1-4 (1-3)
ΑΠΟΕΛ-Εθνικός 5-1 (2-1)

7η αγωνιστική:
Πάφος-ΑΕΚ 0-0
Εθνικός-ΑΕΛ 1-0 (1-0)
Οθέλλος-ΑΠΟΕΛ 0-1 (0-0)
Απόλλωνας-Δόξα 4-0 (1-0)
Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα 2-0 (0-0)
Ομόνοια-ΑΕΖ 3-3 (1-1)
Ανόρθωση-Άρης 2-3 (1-2)

8η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛ-Νέα Σαλαμίνα 1-0 (1-0)
Δόξα-Ανόρθωση 0-2 (0-2)
Άρης-Εθνικός 2-0 (2-0)
Πάφος-Ομόνοια 0-2 (0-2)
ΑΕΛ-Οθέλλος 2-1 (1-0)
ΑΕΖ-Απόλλωνας 0-5 (0-1)
ΑΕΚ-Καρμιώτισσα 5-0 (2-0)

9η αγωνιστική:
Εθνικός-Δόξα 2-0 (1-0)
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ 2-1 (1-0)
Καρμιώτισσα-ΑΠΟΕΛ 1-2 (0-1)
Ομόνοια-ΑΕΚ 0-0
Ανόρθωση-ΑΕΖ 1-1 (0-0)
Απόλλωνας-Πάφος 0-3 (0-2)
Οθέλλος-Άρης 0-1 (0-1)

10η αγωνιστική:
Πάφος-Ανόρθωση 1-0 (1-0)
ΑΕΖ-Εθνικός 1-1 (0-0)
Ομόνοια-Απόλλωνας 2-0 (1-0)
Δόξα-Οθέλλος 0-2 (0-0)
Άρης-Νέα Σαλαμίνα 2-1 (0-0)
ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ 0-3 (0-1)
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα 2-1 (2-0)

11η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΛ 1-0 (1-0)
Απόλλωνας-ΑΕΚ 0-1 (0-1)
Ανόρθωση-Ομόνοια 2-0 (0-0)
Οθέλλος-ΑΕΖ 2-1 (0-1)
Νέα Σαλαμίνα-Δόξα 2-0 (0-0)
Εθνικός-Πάφος 1-4 (1-2)
Καρμιώτισσα-Άρης 4-1 (0-0)

12η αγωνιστική:
Άρης-ΑΠΟΕΛ 1-0 (0-0)
Πάφος-Οθέλλος 3-0 (0-0)
ΑΕΖ-Νέα Σαλαμίνα 2-2 (1-1)
Oμόνοια-Εθνικός 4-1 (2-1)
Απόλλωνας-Ανόρθωση 0-1 (0-0)
ΑΕΚ-ΑΕΛ 3-0 (1-0)
Δόξα-Καρμιώτισσα 2-2 (2-2)

13η αγωνιστική:
Ανόρθωση-ΑΕΚ 0-0
Νέα Σαλαμίνα-Πάφος 0-2 (0-0)
Καρμιώτισσα-ΑΕΖ 1-1 (1-0)
Οθέλλος-Ομόνοια 1-2 (1-1)
ΑΕΛ-Άρης 0-4 (0-2)
Εθνικός-Απόλλωνας 2-2 (1-1)
ΑΠΟΕΛ-Δόξα 5-0 (1-0)

14η αγωνιστική:
Εθνικός-Ανόρθωση 0-1 (0-0)
ΑΕΛ-Δόξα 2-0 (1-0)
Νέα Σαλαμίνα-Ομόνοια 0-2 (0-0)
ΑΕΚ-Άρης 2-1 (0-1)
Καρμιώτισσα-Πάφος 2-1 (2-0)
Οθέλλος-Απόλλωνας 0-3 (0-1)
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΖ 3-1 (1-1)

15η αγωνιστική:
Πάφος-ΑΠΟΕΛ 0-1 (0-0)
Δόξα-Άρης 2-0 (2-0)
Εθνικός-ΑΕΚ 0-3 (0-1)
Ανόρθωση-Οθέλλος 2-1 (0-1)
Απόλλωνας-Νέα Σαλαμίνα 0-2 (0-1)
Ομόνοια-Καρμιώτισσα 2-1 (1-1)
ΑΕΖ-ΑΕΛ 1-4 (1-2)

16η αγωνιστική:
Άρης-ΑΕΖ 1-0 (1-0)
Οθέλλος-Εθνικός 2-1 (1-1)
ΑΕΚ-Δόξα 2-1 (0-1)
ΑΕΛ-Πάφος 1-2 (0-1)
ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια 3-0 (1-0)
Νέα Σαλαμίνα-Ανόρθωση 0-3 (0-1)
Καρμιώτισσα-Απόλλωνας 3-4 (1-2)

17η αγωνιστική:
Απόλλωνας-ΑΠΟΕΛ 2-2 (2-0)
Ανόρθωση-Καρμιώτισσα 1-0 (1-0)
Ομόνοια-ΑΕΛ 3-1 (2-0)
Οθέλλος-ΑΕΚ 0-0
Εθνικός-Νέα Σαλαμίνα 2-3 (1-2)
Πάφος-Άρης 1-0 (0-0)
ΑΕΖ-Δόξα 1-1 (1-0)

18η αγωνιστική:
Δόξα-Πάφος 1-0 (0-0)
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση 1-0 (0-0)
ΑΕΚ-ΑΕΖ 2-0 (1-0)
Άρης-Ομόνοια 2-0 (2-0)
Καρμιώτισσα-Εθνικός 1-1 (0-0)
ΑΕΛ-Απόλλωνας 1-3 (1-2)
Νέα Σαλαμίνα-Οθέλλος 3-2 (1-0)

19η αγωνιστική:
Ανόρθωση-ΑΕΛ 1-0 (0-0)
Απόλλωνας-Άρης 0-1 (0-1)
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΚ 0-1 (0-0)
Εθνικός-ΑΠΟΕΛ 2-1 (0-0)
Πάφος-ΑΕΖ 4-0 (1-0)
Οθέλλος-Καρμιώτισσα 0-3 (0-3)
Ομόνοια-Δόξα 5-1 (4-1)

20ή αγωνιστική:
ΑΕΖ-Ομόνοια 0-0
ΑΕΚ-Πάφος 1-0 (0-0)
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα 0-1 (0-0)
ΑΕΛ-Εθνικός 1-1 (1-1)
Άρης-Ανόρθωση 2-1 (1-0)
Δόξα-Απόλλωνας 0-3 (0-2)
ΑΠΟΕΛ-Οθέλλος 6-0 (4-0)

21η αγωνιστική:
Απόλλωνας-ΑΕΖ 0-0
Ανόρθωση-Δόξα 0-2 (0-1)
Ομόνοια-Πάφος 1-2 (1-1)
Καρμιώτισσα-ΑΕΚ 1-3 (1-1)
Νέα Σαλαμίνα-ΑΠΟΕΛ 0-4 (0-2)
Οθέλλος-ΑΕΛ ΑΝΑΒΟΛΗ*
Εθνικός-Άρης 2-6 (0-2)

22η αγωνιστική:
Πάφος-Απόλλωνας 1-1 (0-1)
Δόξα-Εθνικός 0-2 (0-2)
ΑΕΚ-Ομόνοια 2-1 (1-1)
Άρης-Οθέλλος 4-0 (0-0)
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα 3-1 (3-1)
ΑΠΟΕΛ-Καρμιώτισσα 4-1 (1-1)
Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου
ΑΕΖ – Ανόρθωση 0-2 (0-2)

23η αγωνιστική:
Ανόρθωση-Πάφος 2-2 (1-1)
Απόλλωνας-Ομόνοια 1-2 (0-1)
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ 2-2 (1-0)
Εθνικός-ΑΕΖ 4-1 (2-1)
Οθέλλος-Δόξα 0-0
Καρμιώτισσα-ΑΕΛ 1-3 (1-2)
Νέα Σαλαμίνα-Άρης 0-3 (0-0)

24η αγωνιστική:
ΑΕΖ-Οθέλλος 3-3 (2-1)
Ομόνοια-Ανόρθωση 3-1 (0-1)
Πάφος-Εθνικός 4-3 (2-2)
Άρης-Καρμιώτισσα 3-0 (0-0)
ΑΕΚ-Απόλλωνας 1-2 (1-2)
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα 0-3 (0-3)
ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ 1-1 (0-1)

25η αγωνιστική:
Οθέλλος-Πάφος 0-3 (0-1)
ΑΕΛ-ΑΕΚ 2-3 (0-1)
Εθνικός-Ομόνοια 2-2 (0-2)
Ανόρθωση-Απόλλωνας 2-0 (1-0)
Καρμιώτισσα-Δόξα 3-1 (0-0)
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΖ 1-1 (0-0)
ΑΠΟΕΛ-Άρης 1-0 (1-0)

26η αγωνιστική:
Ομόνοια-Οθέλλος 1-0 (0-0)
ΑΕΚ-Ανόρθωση 1-0 (0-0)
Απόλλωνας-Εθνικός 0-0
ΑΕΖ-Καρμιώτισσα 1-2 (1-0)
Αρης-ΑΕΛ 4-0 (4-0)
Δόξα-ΑΠΟΕΛ 0-1 (0-0)
Πάφος-Νέα Σαλαμίνα 0-0

27η αγωνιστική - 1η πλέι οφ:
Εθνικός-Καρμιώτισσα 2-1 (1-1)
ΑΕΛ-ΑΕΖ 2-1 (0-1)
Νέα Σαλαμίνα-Οθέλλος 1-1 (0-0)
Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ 0-0
Πάφος-ΑΕΚ 0-1 (0-1)
Άρης-Ομόνοια 1-2 (1-2)
Απόλλωνας-Δόξα 0-1 (0-0)

28η αγωνιστική - 2η πλέι οφ:
ΑΠΟΕΛ-Πάφος 1-0 (1-0)
ΑΕΚ-Άρης 1-1 (1-0)
Ομόνοια-Ανόρθωση 2-1 (1-0)
Δόξα-Καρμιώτισσα 1-4 (1-0)
Οθέλλος-ΑΕΛ 1-1 (0-1)
ΑΕΖ-Εθνικός 0-1 (0-0)
Απόλλωνας-Νέα Σαλαμίνα 2-0 (1-0)

3η αγωνιστική / Β' όμιλος:
Εθνικός - Οθέλλος 2-1 (1-1)
Καρμιώτισσα - ΑΕΖ 0-0 (0-0)
Νέα Σαλαμίνα - Δόξα 0-1 (0-0)
ΑΕΛ-Απόλλωνας 2-1 (0-1)

29η αγωνιστική α' γκρουπ:
Ομόνοια-ΑΕΚ 0-1 (0-0)
Ανόρθωση-Πάφος 2-3 (0-1)
Άρης-ΑΠΟΕΛ 2-1 (2-0)
30ή αγωνιστική-4η πλέι άουτ:
Δόξα-ΑΕΖ 2-1 (1-1)
Απόλλωνας-Εθνικός 2-2 (2-2)
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ 1-1 (1-0)
Οθέλλος-Καρμιώτισσα 1-2 (0-1)

31η αγωνιστική-5η πλέι οφ:
ΑΕΛ-Δόξα 0-0
Καρμιώτισσα-Απόλλωνας 0-0
ΑΕΖ-Οθέλλος 0-4 (0-3)
Εθνικός-Νέα Σαλαμίνα 2-0 (1-0)
30ή αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια 0-1 (0-1)
Πάφος-Άρης 1-0 (0-0)
Ανόρθωση-ΑΕΚ 0-1 (0-0)

31η αγωνιστική-5η πλέι οφ:
ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ 1-2 (1-0)
Άρης-Ανόρθωση 1-1 (0-1)
Ομόνοια-Πάφος 1-1 (1-0)

32η αγωνιστική - 6η πλέι οφ:
Δόξα-Οθέλλος 0-1 (0-1)
Απόλλωνας-ΑΕΖ 1-0 (0-0)
Νέα Σαλαμίνα-Καρμιώτισσα 0-2 (0-1)
ΑΕΛ-Εθνικός 1-1 (0-0)

33η αγωνιστική-7η πλέι οφ:
Εθνικός-Δόξα 1-2 (1-1)
Καρμιώτισσα–ΑΕΛ 0-0
Οθέλλος–Απόλλων 0-1 (0-1)
ΑΕΖ-Νέα Σαλαμίνα 0-3 (0-1)

32η αγωνιστική-6η πλέι οφ:
Ομόνοια-Άρης 3-0 (0-0)
ΑΕΚ-Πάφος 3-0 (3-0)
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση 0-2 (0-1)

34η αγωνιστική-8η πλέι άουτ:
Δόξα-Απόλλωνας 0-2 (0-1)
Οθέλλος-Νέα Σαλαμίνα 2-3 (1-2)
Καρμιώτισσα-Εθνικός 1-4 (1-0)
ΑΕΖ-ΑΕΛ 1-5 (0-3)

33η αγωνιστική-7η αγωνιστική:
Κυριακή 14.04.2024
Πάφος-ΑΠΟΕΛ 0-2 (0-0)
Άρης-ΑΕΚ 0-1 (0-0)
Ανόρθωση-Ομόνοια 0-2 (0-0)

35η αγωνιστική-9η πλέι άουτ:
ΑΕΛ-Οθέλλος 3-2 (3-0)
Νέα Σαλαμίνα-Απόλλωνας 0-2 (0-1)
Καρμιώτισσα-Δόξα 2-1 (1-0)
Εθνικός-ΑΕΖ 6-2 (2-1)

36η αγωνιστική-10η πλέι άουτ:
Δόξα - Νέα Σαλαμίνα 1-0 (0-0)
Oθέλλος-Εθνικός 2-1 (2-0)
ΑΕΖ-Καρμιώτισσα 2-5 (2-1)
Απόλλωνας-ΑΕΛ 4-1 (3-0)

34η αγωνιστική-8η αγωνιστική πλέι οφ:
Πάφος-Ανόρθωση 5-1 (4-1)
ΑΕΚ-Ομόνοια 2-0 (0-0)
ΑΠΟΕΛ-Άρης 2-0 (2-0)

37η αγωνιστική-11η πλέι άουτ:
Εθνικός-Απόλλωνας 3-3 (2-0)
ΑΕΖ-Δόξα Κατωκοπιάς 2-3 (1-0)
ΑΕΛ - Νέα Σαλαμίνα 5-4 (2-0)
Καρμιώτισσα - Οθέλλος 6-6 (1-4')

35η αγωνιστική-9η πλέι οφ:
Κυριακή 28.04.2024
Άρης-Πάφος 1-1 (1-1)
ΑΕΚ-Ανόρθωση 1-1 (1-0)
Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ 1-0 (0-0)

38η αγωνιστική-12η πλέι άουτ:
Σάββατο 27.04.2024
Νέα Σαλαμίνα-Εθνικός 2-1 (0-1)
Δευτέρα 29.04.2024
Οθέλλος - ΑΕΖ 3-1 (1-1)
Απόλλων - Καρμιώτισσα 0-0
Δόξα - ΑΕΛ 2-2 (0-0)

39η αγωνιστική-13η πλέι άουτ:
Οθέλλος-Δόξα 3-0 (2-0)
Καρμιώτισσα -Νέα Σαλαμίνα 1-3 (1-2)
Εθνικός-ΑΕΛ 2-0 (1-0)
ΑΕΖ Απόλλωνας 1-5 (1-2)

36η αγωνιστική-10η πλέι οφ:
ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ 1-1 (1-1)
Πάφος-Ομόνοια 1-1 (0-1)
Ανόρθωση-Άρης 0-4 (0-2)

40ή αγωνιστική-14η πλέι άουτ:
Δόξα-Εθνικός 6-3 (2-1)
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα 4-3 (2-1)
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΖ 1-1 (1-0)
Απόλλωνας-Οθέλλος 4-1 (1-0)

 

 

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

«Ενδιαφέρον από Κύπρο για Εντέν Σαμίρ»-ThemaSports
15/06 @ 12:10

«Ενδιαφέρον από Κύπρο για Εντέν Σαμίρ»

Σύμφωνα με δημοσίευμα στο Ισραήλ προκύπτει κυπριακό ενδιαφέρον για τον ποδοσφαιριστή, Εντέν Σαμίρ.

Στο «Αντωνης Παπαδόπουλος» η Ομόνοια Αραδίππου-ThemaSports
13/06 @ 10:08

Στο «Αντωνης Παπαδόπουλος» η Ομόνοια Αραδίππου

Με ανακοίνωση που εξέδωσε η Ανόρθωση, ενημερώνει για τη σύναψη συμφωνίας με την Ομόνοια Αραδίππου, για την παραχώρηση χρήσης του σταδίου «Αντώνης Παπαδόπουλος» για τη νέα περίοδο (2024-2025).

Βρήκε ομάδα ο Καταλά (Φωτογραφία)-ThemaSports
12/06 @ 21:51

Βρήκε ομάδα ο Καταλά (Φωτογραφία)

Νέος σταθμός στην καριέρα του πρώην προπονητή της ΑΕΚ και του Απόλλωνα

Πολλά τηλεφωνήματα από Ελλάδα!-ThemaSports
11/06 @ 18:56

Πολλά τηλεφωνήματα από Ελλάδα!

Σύμφωνα με δημοσίευμα του «Sportime.gr» πολλά είναι τα τηλεφωνήματα που έλαβαν Αναστασίου και Νταμπράουσκας από Ελλάδα μεριά!

Ετοιμάζουν κάτι;-ThemaSports
11/06 @ 14:23

Ετοιμάζουν κάτι;

Συνάντηση... απ΄ τα παλιά!

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ