Ανάρτηση το πρωί της Πέμπτης από το τμήμα καλαθόσφαιρα της Ανόρθωσης...
Ακολουθήστε μας στο Google news![](https://themasports.tothemaonline.com/assets/images/gnews.svg)
«Όπως έγινε γνωστό, ο Γιώργος Νικολάου, βοηθός προπονητής του Αντώνη Κωνσταντινίδη στην ανδρική μας ομάδα, αλλά και προπονητής της ανδρικής μας ομάδας κάτω των 18, έχει επιλεγεί για τη θέση του βοηθού ομοσπονδιακού, στην Εθνική ομάδα ανδρών κάτω των 18, ενόψει των επομένων διεθνών της υποχρεώσεων.
Η οικογένεια της Ανόρθωσης, συγχαίρει το Γιώργο Νικολάου, που χάριν στη σκληρή και μεθοδική του δουλειά, κέρδισε με το σπαθί του αυτήν τη θέση και του εύχεται κάθε επιτυχία στη νέα πρόκληση της καριέρας του, για την οποία, είμαστε βέβαιοι ότι θα τη φέρει εις πέρας με τον καλύτερο τρόπο».
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
26/07 @ 21:11
Οι υποψήφιοι επενδυτές της Μεγάλης Κυρίας βρέθηκαν στο ΑΛΦΑΜΕΓΑ και είδαν το φιλικό
26/07 @ 18:10
Ο Γιάννος Οκκας επέλεξε τους πρώτους 11 για το φιλικό παιχνίδι κόντρα στην ΑΕΛ
25/07 @ 09:10
Την κατ' αρχήν συμφωνία της με τον 29χρονο (01/01/1995) Άγγλο στόπερ, Μπέβις Μουγκάμπι ανακοίνωσε η Ανόρθωση!
24/07 @ 22:13
Η Ανόρθωση δημοσίευσε φωτογραφίες από τη σημερινή βόλτα της ομάδας στην Κακοπετριά!
24/07 @ 12:21
Με ανακοίνωση που εξέδωσε η Ανόρθωση, ενημερώνει για την κατ' αρχήν συμφωνία της με τον 28χρονο (16/10/1995) Σέρβο στόπερ, Μπόγιαν Μλάτζοβιτς.
24/07 @ 11:57
Με ανάρτηση της η Ανόρθωση στα social media, ευχαριστεί τον κόσμο της ομάδας που έσπασε το «φράγμα» των 2000 εισιτηρίων διαρκείας και εκφράζει τη σιγουριά της ότι αυτός ο αριθμός θα αυξηθεί ακόμα περισσότερο τις επόμενες εβδομάδες».
BEST OF THEMASPORTS