Δύο αγωνιστικές πριν από το φινάλε, ο ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς κατέκτησε τον τίτλο στο Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 που διεξάγεται με τη συμμετοχή 12 ομάδων.

Μετά το νικηφόρο 6-0 επί της ΠΑΕΕΚ στο πλαίσιο της 20ης αγωνιστική έφτασε στους 53 βαθμούς, επτά περισσότερους από τον ΑΣΙΛ Λύσης και την Αναγέννηση Δερύνειας.

21η αγωνιστική των Πρωταθλημάτων Grassroots

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίζονται το ερχόμενο Σάββατο 20 Απριλίου τα Παιδικά Πρωταθλήματα της ΚΟΠ Grassroots Mikel.

Τελευταία αγωνιστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
17/04 @ 16:04

Τελευταία αγωνιστική Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Την ερχόμενη Πέμπτη 18 Απριλίου θα διεξαχθεί ο τελευταίος αγώνας της πρωτοπόρου ομάδας του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards Ολυμπιακός / Asprakis Kids FA.

Στις 25 Απριλίου ο τελικός του Κυπέλλου Νέων Κ-19-ThemaSports
15/04 @ 15:42

Στις 25 Απριλίου ο τελικός του Κυπέλλου Νέων Κ-19

Την Πέμπτη 25 Απριλίου θα διεξαχθεί ο τελικός Κυπέλλου Νέων Κ-19 Cablenet αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15: Πρωταθλήτρια η Γεροσκήπου FC (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:45

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15: Πρωταθλήτρια η Γεροσκήπου FC (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Η Γεροσκήπου FC νίκησε εκτός έδρας με 3-0 τον Εθνικό Λατσιών και κατέκτησε τον τίτλο στο Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15.

Στο φινάλε θα κριθεί ο τίτλος στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15 (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
14/04 @ 10:13

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίστηκε η κούρσα του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards και η πρωτιά θα κριθεί στο φινάλε.