Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Πρέπει να δούμε την φάση του οφσάιντ αν μπήκαν σωστά οι γραμμές. Να δούμε και τα πέναλτι. Υπήρχαν πολλά πράγματα που έγιναν στο γήπεδο. Κρατάμε την εμφάνιση. Θα μπορούσαμε να κερδίσουμε το παιχνίδι. Παραμένουμε κοντά στον στόχο μας και βλέπουμε την συνέχεια. Αν τη τελευταία αγωνιστική μαθηματικά το δικαιούστε εκεί θα πούμε ότι πάμε για τίτλο. Θα πολεμήσουμε. Μόνο ψηλά βλέπουμε. Αν είμαστε κοντά τις τελευταίες αγωνιστικές θα διεκδικήσουμε το όνειρο».