Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Χθες πήγαν βρέθηκαν στις τρεις εξέδρες του «Αλφαμέγα» πέραν των 4,5 χιλιάδων ΑΕΛιστών.
Κυρίως οι οργανωμένοι, κατά διαστήματα κι όσοι βρισκόντουσαν στην κεντρική και την ανατολική, με τις εκδηλώσεις τους, βοήθησαν τους παίχτες να φτάσουν στο ζητούμενο.
Το έχουμε γράψει ξανά, ακόμα και δυο χιλιάδες υποστηρικτές να έχει ΑΕΛ στο νέο γήπεδο, τους «νιώθουν» οι παίχτες και λειτουργούν πολύ διαφορετικά, σε αντίστοιχη περίπτωση με την παλιά έδρα του Τσιρείου.
Τα πανηγύρια με τη λήξη της αναμέτρησης, φυσιολογικά δεν είχαν την «ένταση» και το μέγεθος της πρόκρισης πάνω στον Απόλλωνα. Επειδή οι λογαριασμοί της ομάδας με τη Νέα Σαλαμίνα θα «λυθούν» σε λιγότερο από δυο εβδομάδες στην Λάρνακα.