«Σήμερα στις 16:30 η ΟΜΟΝΟΙΑ του Λαού αντιμετωπίζει την ΜΕΑΠ στο Μακάρειο στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής της φάσης των playoffs του πρωταθλήματος Β' κατηγορίας.
Εισιτήρια έξω από γήπεδο από τις 15:30.
Οι οπαδοί μας θα πάρουν την Ανατολική κερκίδα του γηπέδου.
Δηλώσεις στον Super Sport FM έκανε ο γενικός γραμματέας και εκπρόσωπος Τύπου της Ομόνοιας 29ης Μαΐου, Μιχελής Φιλίππου, ο οποίος μίλησε για όλα όσα αφορούν την ομάδα του.
Την έναρξη συνεργασίας με την εταιρεία Copybet, η οποία θα είναι ο κύριος χορηγός της ομάδας τη νέα σεζόν στο πρωτάθλημα Α' κατηγορίας, ανακοίνωσε η Ομόνοια 29Μ!