Για την 12η Αγωνιστική του φετινού πρωταθλήματος η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει την Ε.Ν.Υ Διγενής Ύψωνα.
Ο αγώνας θα διεξαχθεί το ερχόμενο Σάββατο 10 Δεκεμβρίου η ώρα 14:30 στο Τσίρειο Στάδιο.
Οι οπαδοί της ομάδας μας θα πάρουν την Δυτική Κερκίδα.
Καλούμε τα στελέχη, τα μέλη, τους οπαδούς και τους φίλους του Σωματείο μας όπως προσέλθουν στο στάδιο μέχρι τις 13:30 και με την παρουσία τους να σπρώξουμε την ομάδα προς την νίκη.
ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ
Παρασκευή από η ώρα 19:00 μέχρι τις 22:00 στο Gate9 Fan Club
Δηλώσεις στον Super Sport FM έκανε ο γενικός γραμματέας και εκπρόσωπος Τύπου της Ομόνοιας 29ης Μαΐου, Μιχελής Φιλίππου, ο οποίος μίλησε για όλα όσα αφορούν την ομάδα του.
Την έναρξη συνεργασίας με την εταιρεία Copybet, η οποία θα είναι ο κύριος χορηγός της ομάδας τη νέα σεζόν στο πρωτάθλημα Α' κατηγορίας, ανακοίνωσε η Ομόνοια 29Μ!