Δείτε τα... απίστευτα και καλύτερα βίντεο της εβδομάδας που έγιναν viral! Γκολάρες, γκάφες και όχι μόνο...

ΟΛΑ τα viral videos ΕΔΩ!

Ο Στιβ Κερ έχασε... την τσίχλα του την ώρα των διαμαρτυριών προς τους διαιτητές

Ο θρυλικός 55χρονος Καζουγιόσι Μιούρα συνεχίζει να βρίσκει δίχτυα, σκοράροντας για δεύτερη φορά μέσα σε δύο εβδομάδες με τη φανέλα της Σουζούκα και πανηγυρίζοντας με... έξαλλο χορό!

Απίθανη γκάφα από παίκτη της Αλκορκόν, που εκτέλεσε πέναλτι αλά Πανένκα στις καθυστερήσεις αγώνα και είδε τον αντίπαλο τερματοφύλακα να μπλοκάρει άνετα την μπάλα.

Ο Σεμπαστιάν Βιέρα έκανε απίστευτη γκάφα σε αγώνα στην Κολομβία.  Στις καθυστερήσεις του αγώνα με την Ντεπορτίβο Περέιρα ο ίδιος με χτύπημα πέναλτι ισοφάρισε στις καθυστερήσεις (93') σε 3-3, αλλά πανηγυρίζοντας έβγαλε τη φανέλα του ξεχνώντας πως είχε ήδη μια κίτρινη κάρτα. Ορθώς ο διαιτητής τον απέβαλε με δεύτερη κίτρινη και με την ομάδα του να έχει εξαντλήσει τις αλλαγές, τη θέση του κάλυψε ένας συμπαίκτης του που δεν είναι γκολκίπερ. Kι επειδή τα λάθη πληρώνονται ακριβά, η Ντεπορτίβο Περέιρα κατάφερε στο ένατο λεπτό των καθυστερήσεων να σκοράρει και να πάρει τη νίκη με 4-3.

Έχοντας συντροφιά μέλη της οικογένειας του ο εξτρέμ της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Άντονι, έμαθε ότι θα ταξιδέψει στο Κατάρ για να αγωνιστεί με την εθνική Βραζιλίας στο Παγκόσμιο Κύπελλο.

Ο τερματοφύλακας της β΄ ομάδας της Μπενφίκα, Σάμουελ Σοάρες έβαλε το γκολ της χρονιάς

Απίστευτο BINTEO: Ο άνθρωπος που προσγειώθηκε το σουτ του Βαλβέρδε στο μπαλκόνι του βιντεοσκοπούσε

Ένα υπέροχο γκολ σημειώθηκε σε αγώνα ποδοσφαίρου με πατερίτσες στην Πολωνία από τον Μάρτσιν Ολεκσέι.

Ο τερματοφύλακας της Άστον Βίλα, Εμιλιάνο Μαρτίνες έδωσε το highlight της αγωνιστικής στην Αγγλία. Σε εκτέλεση φάουλ κατέβηκε κάτω από το κέντρο για να δώσει οδηγίες ώστε οι συμπαίκτες του να κλείσουν το οπτικό πεδίο του Ντε Χέα.

Ένα απίστευτο στιγμιότυπο με πρωταγωνιστή τον επόπτη συνέβη στην αναμέτρηση του Λεβαδειακού με τον Ολυμπιακό

Όσκαρ! Ο Μπρούνο Φερνάντες έκανε την πιο επική βουτιά στην ιστορία του ποδοσφαίρου

Ντροπή για Μπαπέ - Έπιασε τα γεννητικά του όργανα και τα έδειξε στον τερματοφύλακα της Οσέρ

Χωρίς τον Ντραγκόφσκι στο Μουντιάλ η Πολωνία, με τον τερματοφύλακα της Σπέτσια να αποχωρεί με φορείο μετά τον σοκαριστικό του τραυματισμό στην αναμέτρηση με τη Βερόνα.

Ο Νεϊμάρ ανταποκρίθηκε στην πρόκληση να κοντρολάρει την μπάλα που θα ερχόταν από τον... Θεό και κατάφερε να την στοπάρει, παρότι αυτή ήρθε από ύψος 35 μέτρων, γνωρίζοντας την αποθέωση από τους συμπαίκτες του!

Για να μην χάνετε VIRAL VIDEOS επισκεφτείτε την σελιδα VIRAL SPORTS

Τα καλύτερα ΒΙΝΤΕΟ της εβδομάδας - ΓΚΟΛΑΡΕΣ, γκάφες και απίστευτα... VIRAL σκηνικά! (15)