Ο οπαδός του Απόλλωνα, Χριστόφορος Οδιάτης, ο οποίος βρίσκεται στο "ΑΕΚ Αρένα" για το αποψινό παιχνίδι της ΑΕΚ απέναντι στην Ντιναμό Κιέβου, συνάντησε τον πρόεδρος της Λαρνακιώτικης ομάδας, Άντρο Καραπατάκη και δεν έχασε την ευκαιρία για μία σέλφι μαζί του.
Απογοητευτική εμφάνιση από την ΑΕΚ, η οποία δέχθηκε τη βαριά ήττα με 3-0 από την Πάκσι Ουγγαρίας και πλέον είναι με την πλάτη στον τοίχο για να αποχαιρετήσει από νωρίς τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις.