MENU

Themasports.com

Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής του Conference League

Δείτε το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής της φάσης των ομίλων του ConferenceLeague. Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και οι επόμενες αγωνιστικές.

Ακολουθήστε μας στο Google news

3η αγωνιστική:
06.10.22

RFS-Μπασακσεχίρ 0-0
Χαρτς-Φιορεντίνα 0-3

Άντερλεχτ-Γουέστ Χαμ 0-1
Σίλκεμποργκ-Στεάουα 5-0


Βιγιαρεάλ-Αούστρια Βιέννης 5-0
Λεζ Πόζναν-Χάποελ Μπερ Σέβα 0-0

Κολωνία-Παρτίζαν 0-1
Σλόβακο-Νις 0-1

Αλκμάαρ-Απόλλωνας 3-2
Ντνίπρο-Βαντούζ 2-2

Γάνδη-Ντζουργκάρντεν 0-1
Μόλντε-Σάμροκ Ρόβερες


Σλάβια Πράγας- Κλουζ 0-1
Σίβασπορ-Μπάλκανι 3-4

Βασιλεία-Σλόβαν Μπρατισλάβας 0-2
Πιούνικ-Ζαλγκίρι 2-0

4η αγωνιστική:
13.10. 19:45
Αούστρια Βιέννης-Βιγιαρεάλ
Απόλλων Λεμεσού-Αλκμάαρ
Κλουζ-Σλάβια Πράγας
Μπασακσεχίρ-RFS
Ντζουργκάρντεν-Γάνδη
Παρτιζάν-Κολωνία
Σλόβαν Μπρατισλάβας-Βασιλεία
Φιορεντίνα-Χαρτς
13.10. 22:00
Βαντούζ-Ντνίπρο-1
Γουέστ Χαμ-Άντερλεχτ
Ζαλγκίρις-Πιούνικ
Μπάλκανι-Σίβασπορ
Νις-Σλόβακο
Σάμροκ Ρόβερς-Μόλντε
Στεάουα Βουκουρεστίου-Σίλκεμποργκ
Χάποελ Μπίερ Σέβα-Λεχ Πόζναν

5η αγωνιστική:
27.10. 19:45
Άντερλεχτ-Στεάουα Βουκουρεστίου
Αούστρια Βιέννης-Λεχ Πόζναν
Βαντούζ-Αλκμάαρ
Βιγιαρεάλ-Χάποελ Μπίερ Σέβα
Νις-Παρτιζάν
Σλόβακο-Κολωνία
Φιορεντίνα-Μπασακσεχίρ
27.10. 22:00
Βασιλεία-Ζαλγκίρις
Γουέστ Χαμ-Σίλκεμποργκ
Μόλντε-Ντζουργκάρντεν
Μπάλκανι-Σλάβια Πράγας
Ντνίπρο-1-Απόλλων Λεμεσού
Σάμροκ Ρόβερς-Γάνδη
Σίβασπορ-Κλουζ
Σλόβαν Μπρατισλάβας-Πιούνικ
Χαρτς-RFS

6η αγωνιστική:
03.11. 17:30
Μπασακσεχίρ-Χαρτς
03.11. 17:30
RFS-Φιορεντίνα
03.11. 19:45
Αλκμάαρ-Ντνίπρο-1
Απόλλων Λεμεσού-Βαντούζ
Γάνδη-Μόλντε
Ζαλγκίρις-Σλόβαν Μπρατισλάβας
Κλουζ-Μπάλκανι
03.11. 19:45
Ντζουργκάρντεν-Σάμροκ Ρόβερς
Πιούνικ-Βασιλεία
Σλάβια Πράγας-Σίβασπορ
03.11. 22:00
Κολωνία-Νις
Λεχ Πόζναν-Βιγιαρεάλ
Παρτιζάν-Σλόβακο
Σίλκεμποργκ-Άντερλεχτ
Στεάουα Βουκουρεστίου-Γουέστ Χαμ
Χάποελ Μπίερ Σέβα-Αούστρια Βιέννης

Ροή Ειδήσεων

Βαθμολογίες

Ομάδα
Αγώνες
Βαθμολογία

ΠΑΦΟΣ

11

29

ΑΠΟΕΛ

12

27

ΑΕΚ

12

25

ΑΡΗΣ

11

25

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

12

19

ΑΝΟΡΘΩΣΗ

12

17

ΟΜΟΝΟΙΑ

12

16

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ

12

15

ΑΕΛ

12

14

Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ

11

13

ΕΝΠ

12

11

ΔΟΞΑ

12

8

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛ.

12

7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

11

6

X