MENU

Themasports.com

Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής του Europa League (BINTEO)

Δείτε το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής της φάσης των ομίλων του Europa League. Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και οι επόμενες αγωνιστικές.

Ακολουθήστε μας στο Google news

3η αγωνιστική:
06.10.22

Αρσεναλ-Μπόντο 3-0
Ζυρίχη-Αϊντχόφεν 1-5

 

Ρεν-Ντιναμό Κιέβου 2-1

Φενέρμπαχτσε-ΑΕΚ 1-0

 

Ρόμα-Μπέτις 1-2
Ελσίνκι-Λουντογκόρετς 1-1

 

Μπράγκα-Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ 1-2
Μάλμε-Ουνιόν Βερολίνου 0-1

 


Ομόνοια-Μάντσεστερ Γ. 2-3
Σερίφ-Ρεάλ Σοσιεδάδ 0-2

 

Μίντιλαντ-Φέγενορντ 2-2
Στουρμ Γκρατς-Λάτσιο 0-0

 

Ολυμπιακός-Καραμπάχ 0-3
Φράιμπουργκ-Ναντ 2-0

 

Ερ.Αστέρας-Φερεντσβάρος 4-1
Mονακό-Τραμπζονσπόρ 3-1

 

4η αγωνιστική:
13.10. 19:45
ΑΕΚ Λάρνακας-Φενερμπαχτσέ
Δυναμό Κιέβου-Ρεν
Καραμπάγκ-Ολυμπιακός
Μπέτις-Ρόμα
Μπόντο/Γκλιμτ-Άρσεναλ
Ναντ-Φράιμπουργκ
Ουνιόν Σεν-Ζιλουάz-Μπράγκα
Φέγενορντ-Μίντιλαντ
13.10. 22:00
Λάτσιο-Στούρμ Γκρατς
Λουντογκόρετς-Ελσίνκι
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Ομόνοια
Ουνιόν Βερολίνου-Μάλμε
PSV Αϊντχόφεν-Ζυρίχη
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Σερίφ Τιράσπολ
Τραμπζονσπόρ-Μονακό
Φερεντσβάρος-Ερυθρός Αστέρας

5η αγωνιστική:
27.10. 19:45
ΑΕΚ Λάρνακας-Δυναμό Κιέβου
Ζυρίχη-Μπόντο/Γκλιμτ
Λάτσιο-Μίντιλαντ
Λουντογκόρετς-Μπέτις
Μάλμε-Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ
Ουνιόν Βερολίνου-Mπράγκα
PSV Αϊντχόφεν-Άρσεναλ
Φενερμπαχτσέ-Ρεν
27.10. 22:00
Ελσίνκι-Ρόμα
Ερυθρός Αστέρας-Τραμπζονσπόρ
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Σερίφ Τιράσπολ
Ναντ-Καραμπάγκ
Ομόνοια-Ρεάλ Σοσιεδάδ
Στούρμ Γκρατς-Φέγενορντ
Φερεντσβάρος-Μονακό
Φράιμπουργκ-Ολυμπιακός

6η αγωνιστική:
03.11. 19:45
Καραμπάγκ-Φράιμπουργκ
Μίντιλαντ-Στούρμ Γκρατς
Μονακό-Ερυθρός Αστέρας
Ολυμπιακός-Ναντ
Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Σερίφ Τιράσπολ-Ομόνοια
Τραμπζονσπόρ-Φερεντσβάρος
Φέγενορντ-Λάτσιο
03.11. 22:00
Άρσεναλ-Ζυρίχη
Δυναμό Κιέβου-Φενερμπαχτσέ
Μπέτις-Ελσίνκι
Μπόντο/Γκλιμτ-PSV Αϊντχόφεν
Μπράγκα-Μάλμε
Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ-Ουνιόν Βερολίνου
Ρεν-ΑΕΚ Λάρνακας
Ρόμα-Λουντογκόρετς

Ροή Ειδήσεων

Βαθμολογίες

Ομάδα
Αγώνες
Βαθμολογία

ΠΑΦΟΣ

11

29

ΑΠΟΕΛ

12

27

ΑΕΚ

12

25

ΑΡΗΣ

11

25

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

12

19

ΑΝΟΡΘΩΣΗ

12

17

ΟΜΟΝΟΙΑ

12

16

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ

12

15

ΑΕΛ

12

14

Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ

11

13

ΕΝΠ

12

11

ΔΟΞΑ

12

8

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛ.

12

7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

11

6

X