MENU

Themasports.com

Το πρόγραμμα της Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ (2022/23)

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ.

Ακολουθήστε μας στο Google news

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΗΝ TV

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

9η Αγωνιστική:
19-Νοεμβρίου-2022
Άτλας-Κοράκου 1-1
Γεροσκήπου-Ανόρθωση 2-1
Τρούλλοι-Σπάρτακος 0-1
Αυγόρου-Φοίνικας 2-0
Κόρνος-Αναγέννηση 0-0
Ομόνοια-ΑΕΝ 4-2
Ορφέας-Θύελλα 3-2
Κέδρος-Δόξα 3-3

10η Αγωνιστική (26/11):
Αναγέννηση-Ομόνοια 2-3
Φοίνικας-Κόρνος 1-1
Σπάρτακος-Αυγόρου 0-1
Ανόρθωση-Τρούλλοι 0-1
Άτλας-Γεροσκήπου 0-1
Θύελλα-Κέδρος 2-0
ΑΕΝ-Ορφέας 1-1
Κοράκου-Δόξα 5-1

11η Αγωνιστική:
Γεροσκήπου-Κοράκου
Τρούλλοι-Άτλας
Αυγόρου-Ανόρθωση
Κόρνος-Σπάρτακος
Ορφέας-Αναγέννηση
Ομόνοια-Φοίνικας
Κέδρος-ΑΕΝ
Δόξα-Θύελλα

12η Αγωνιστική:
Αναγέννηση-Κέδρος
Φοίνικας-Ορφέας
Σπάρτακος-Ομόνοια
Ανόρθωση-Κόρνος
Άτλας-Αυγόρου
Γεροσκήπου-Τρούλλοι
ΑΕΝ-Δόξα
Κοράκου-Θύελλα


13η Αγωνιστική:
Τρούλλοι-Κοράκου
Αυγόρου-Γεροσκήπου
Κόρνος-Άτλας
Ομόνοια-Ανόρθωση
Ορφέας-Σπάρτακος
Κέδρος-Φοίνικας
Δόξα-Αναγέννηση
Θύελλα-ΑΕΝ

14η Αγωνιστική:
Αναγέννηση-Θύελλα
Φοίνικας-Δόξα
Σπάρτακος-Κέδρος
Ανόρθωση-Ορφέας
Άτλας-Ομόνοια
Γεροσκήπου-Κόρνος
Τρούλλοι-Αυγόρου
Κοράκου-ΑΕΝ

15η Αγωνιστική:
Αυγόρου-Κοράκου
Κόρνος-Τρούλλοι
Ομόνοια-Γεροσκήπου
Ορφέας-Άτλας
Κέδρος-Ανόρθωση
Δόξα-Σπάρτακος
Θύελλα-Φοίνικας
ΑΕΝ-Αναγέννηση

16η Αγωνιστική:
Κόρνος-Αυγόρου
Ομόνοια-Τρούλλοι
Ορφέας-Γεροσκήπου
Κέδρος-Άτλας
Δόξα-Ανόρθωση
Θύελλα-Σπάρτακος
ΑΕΝ-Φοίνικας
Κοράκου-Αναγέννηση

17η Αγωνιστική:
Φοίνικας-Αναγέννηση
Σπάρτακος-ΑΕΝ
Ανόρθωση-Θύελλα
Άτλας-Δόξας
Γεροσκήπου-Κέδρος
Τρούλλοι-Ορφέας
Αυγόρου-Ομόνοια
Κόρνος-Κοράκου

18η Αγωνιστική:
Αναγέννηση-Σπάρτακος
Ομόνοια-Κόρνος
Ορφέας-Αυγόρου
Κέδρος-Τρούλλοι
Δόξα-Γεροσκήπου
Θύελλα-Άτλας
ΑΕΝ-Ανόρθωση
Κοράκου-Φοίνικας

19η Αγωνιστική:
Σπάρτακος-Φοίνικας
Ανόρθωση-Αναγέννηση
Άτλας-ΑΕΝ
Γεροσκήπου-Θύελλα
Τρούλλοι-Δόξα
Αυγόρου-Κέδρος
Κόρνος-Ορφέας
Ομόνοια-Κοράκου

20η Αγωνιστική:
Αναγέννηση-Άτλας
Φοίνικας-Ανόρθωση
Ορφέας-Ομόνοια
Κέδρος-Κόρνος
Δόξα-Αυγόρου
Θύελλα-Τρούλλοι
ΑΕΝ-Γεροσκήπου
Κοράκου-Σπάρτακος

21η Αγωνιστική:
Ανόρθωση-Σπάρτακος
Άτλας-Φοίνικας
Γεροσκήπου-Αναγέννηση
Τρούλλοι-ΑΕΝ
Αυγόρου-Θύελλα
Κόρνος-Δόξα
Ομόνοια-Κέδρος
Ορφέας-Κοράκου

22η Αγωνιστική:
Αναγέννηησ-Τρούλλοι
Φοίνικας-Γεροσκήπου
Σπάρτακος-Άτλας
Κέδρος-Ορφέας
Δόξα-Ομόνοια
Θύελλα-Κόρνος
ΑΕΝ-Αυγόρου
Κοράκου-Ανόρθωση

23η Αγωνιστική:
Άτλας-Ανόρθωση
Γεροσκήπου-Σπάρτακος
Τρούλλοι-Φοίνικας
Αυγόρου-Αναγέννηση
Κόρνος-ΑΕΝ
Ομόνοια-Θύελλα
Ορφέας-Δόξα
Κέδρος-Κοράκου

24η Αγωνιστική:
Αναγέννηση-Κόρνος
Φοίνικας-Αυγόρου
Σπάρτακος-Τρούλλοι
Ανόρθωση-Γεροσκήπου
Δόξα-Κέδρος
Θύελλα-Ορφέας
ΑΕΝ-Ομόνοια
Κοράκου-Άτλας

25η Αγωνιστική:
Γεοσκήπου-Άτλας
Τρούλλοι-Ανόρθωση
Αυγόρου-Σπάρτακος
Κόρνος-Φοίνικας
Ομόνοια-Αναγέννηση
Ορφέας-ΑΕΝ
Κέδρος-Θύελλα
Δόξα-Κοράκου


26η Αγωνιστική:
Αναγέννηση-Ορφέας
Φοίνικας-Ομόνοια
Σπάρτακος-Κόρνος
Ανόρθωση-Αυγόρου
Άτλας-Τρούλλοι
Θύελλα-Δόξα
ΑΕΝ-Κέδρος
Κοράκου-Γεροσκήπου

27η Αγωνιστική:
Τρούλλου-Γεροσκήπου
Αυγόρου-Άτλας
Κόρνος-Ανόρθωση
Ομόνοια-Σπάρτακος
Ορφέας-Φοίνικας
Κέδρος-Αναγέννηση
Δόξα-ΑΕΝ
Θύελλα-Κοράκου

28η Αγωνιστική:
Αναγέννηση-Δόξα
Φοίνικας-Κέδρος
Σπάρτακος-Ορφέας
Ανόρθωση-Ομόνοια
Άτλας-Κόρνος
Γεροσκήπου-Αυγόρου
ΑΕΝ-Θύελλα
Κοράκου-Τρούλλοι

29η Αγωνιστική:
Αυγόρου-Τρούλλοι
Κόρνος-Γεροσκήπου
Ομόνοια-Άτλας
Ορφέας-Ανόρθωσης
Κέδρος-Σπάρτακος
Δόξα-Φοίνικας
Θύελλα-Αναγέννηση
ΑΕΝ-Κοράκου

30η Αγωνιστική:
Αναγέννηση-ΑΕΝ
Φοίνικας-Θύελλα
Σπάρτακος-Δόξα
Ανόρθωση-Κέδρος
Άτλας-Ορφέας
Γεροσκήπου-Ομόνοια
Τρούλλοι-Κόρνος
Κοράκου-Αυγόρου

 

1η Αγωνιστική:
Αναγέννηση-Κοράκου 2-0
Φοίνικας-ΑΕΝ 6-0
Σπάρακος-Θύελλα 1-1
Ανόρθωση Μ.-Δόξα 1-1
Άτλας -Κέδρος 1-0
Γεροσκήπου-Ορφέας 3-1
Τρούλλοι-Ομόνοια Ψ. 1-1
Αυγόρου-Κόρνος 0-0

2η Αγωνιστική:
Αναγέννηση-Φοίνικας 2-1
Ομόνοια-Αυγόρου 1-0
Ορφέας-Τρούλλοι 3-1
Κέδρος-Γεροσκήπου 1-0
Δόξα-Άτλας 2-0
Θύελλα-Ανόρθωση 2-4
ΑΕΝ-Σπάρτακος 1-2
Αναγέννηση-Κόρνος 0-2

3η Αγωνιστική (08/10, 16:00):
Φοίνικας-Κοράκου 1-0
Σπάρτακος-Αναγέννηση 2-1
Ανόρθωση-ΑΕΝ 1-0
Άτλας-Θύελλα 3-0
Γεροσκήπου-Δόξα 2-0
Τρούλλοι-Κέδρος 0-1
Αυγόρου-Ορφέας 0-3
Κόρνος-Ομόνοια 1-2

4η αγωνιστική:
ΑΕΝ – Άτλας Αγλαντζιάς 2-1
Φοίνικας – Σπάρτακος 2-3
ΑΕΚ Κοράκου – Ομόνοια Ψευδά 2-1
ΑΟ Θύελλα – Γεροσκήπου 1-0
Αναγέννηση Λυθροδόντα – Ανόρθωση Μουτταγιάκας 1-1
Κέδρος – Αυγόρου 1-0
Δόξα Παλαιομετόχου – ΑΕ Τρούλλων 3-1
Ορφέας – Κόρνος 5-0

5η Αγωνιστική:
Σπάρτακος-Κοράκου 3-1
Ανόρθωση-Φοίνικας 2-1
Άτλας-Αναγέννηση 1-0
Γεροσκήπου-ΑΕΝ 5-1
Τρούλλοι-Θύελλα 1-0
Αυγόρου-Δόξα 2-1
Κόρνος-Κέδρος 1-0
Ομόνοια-Ορφέας 1-0

6η Αγωνιστική:
Αναγέννηση-Γεροσκήπου 2-2
Φοίνικας-Άτλας 2-1
Σπάρτακος-Ανόρθωση 4-0
Κέδρος-Ομόνοια 0-0
Δόξα-Κόρνος 0-2
Θύελλα-Αυγόρου 1-0
ΑΕΝ-Τρούλλοι 1-2
Κοράκου-Ορφέας 2-0

7η Αγωνιστική:
Ανόρθωση-Κοράκου 3-2
Άτλας-Σπάρτακος 2-2
Γεροσκήπου-Φοίνικας 3-1
Τρούλλοι-Αναγέννηση 5-0
Αυγόρου-ΑΕΝ 0-3
Κόρνος-Θύελλα 2-5
Ομόνοια-Δόξα 1-0
Ορφέας-Κέδρος 2-2

8η Αγωνιστική
12-Νοεμβρίου-2022
Αναγέννηση-Αυγόρου 1-3
Φοίνικας-Τρούλλοι 2-2
Σπάρτακος-Γεροσκήπου 0-1
Ανόρθωση-Άτλας 1-0
Δόξα-Ορφέας 0-2
Θύελλα-Ομόνοια 0-1
ΑΕΝ-Κόρνος 2-4
Κοράκου-Κέδρος 1-1

Ροή Ειδήσεων

Βαθμολογίες

Ομάδα
Αγώνες
Βαθμολογία

ΠΑΦΟΣ

12

30

ΑΠΟΕΛ

12

27

ΑΡΗΣ

12

26

ΑΕΚ

12

25

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

12

19

ΑΝΟΡΘΩΣΗ

12

17

Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ

12

16

ΟΜΟΝΟΙΑ

12

16

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ

12

15

ΑΕΛ

12

14

ΕΝΠ

12

11

ΔΟΞΑ

12

8

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛ.

12

7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

12

6

X