«Αρχή με τις χορηγικές μας συνεργασίες για φέτος, κάνουμε με τον πλέον σταθερό συνεργάτη του Σωματείου μας, την εταιρεία Kafson Solar Systems
Το Σωματείο μας βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι για 4η συνεχόμενη χρονιά, η εταιρεία “Ηλιακοί Θερμοσίφωνες Καύσων” του Κώστα Παϊση, θα βρίσκονται στο ρόστερ των χορηγών μας.
Το εμπορικό σήμα της εταιρείας θα βρίσκεται στο δεξί μανίκι της επίσημης στολής της ομάδας μας.
Ευχαριστούμε ακόμη μία φορά την εταιρεία Καύσων για τη συνδρομή της και ευελπιστούμε η συνεργασία μας να συνεχιστεί και στο μέλλον».
Δηλώσεις στον Super Sport FM έκανε ο γενικός γραμματέας και εκπρόσωπος Τύπου της Ομόνοιας 29ης Μαΐου, Μιχελής Φιλίππου, ο οποίος μίλησε για όλα όσα αφορούν την ομάδα του.
Την έναρξη συνεργασίας με την εταιρεία Copybet, η οποία θα είναι ο κύριος χορηγός της ομάδας τη νέα σεζόν στο πρωτάθλημα Α' κατηγορίας, ανακοίνωσε η Ομόνοια 29Μ!