Δείτε τα... απίστευτα και καλύτερα βίντεο της εβδομάδας που έγιναν viral! Γκολάρες, γκάφες και όχι μόνο...

Δείτε ΕΔΩ όλα τα βίντεο.

Το ένα από τα τρία τέρματα της Νασιονάλ στο Clasico της Ουρουγουάης πέτυχε ο Λουίς Σουάρες στέλνοντας τη μπάλα στα δίχτυα με... συστημένο αριστερό σουτ για το προσωρινό προβάδισμα δυο τερμάτων της ομάδας του στο 52'.

Οι οπαδοί της Ουίπεστ απαίτησαν από τους ποδοσφαιριστές της ομάδας να βγάλουν τις φανέλες τους και να τις αφήσουν στο χορτάρι, μετά την συντριβή από την Φερεντσβάρος. Ο Ντρου Γιέργουντ κλώτσησε θυμωμένος την μπάλα στην εξέδρα, με αποτέλεσμα να χτυπήσει μία νεαρή κοπέλα, με τον διαιτητή να τον αποβάλει από τον αγώνα. Ο 22χρονος Άγγλος έσπευσε κατευθείαν να απολογηθεί, όμως τον σταμάτησε ένας οπαδός, ο οποίος πέταξε πάνω του το κασκόλ της ομάδας.

Απίστευτο ματς στο MLS, με το Ντάλας να σκοράρει τρία γκολ μέσα σε τρία λεπτά στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τη Μινεσότα!

Ένα από τα πιο παράξενα αυτογκόλ μπήκε στην Πολωνία. Ο αμυντικός της Σλασκ Βροτσλάβ, Χαβιέρ Χιγέκ, γύρισε την μπάλα πίσω από το κέντρο στον τερματοφύλακά του, με τον τελευταίο, όμως, να γλιστράει... Πιτσιρικάς εισβολέας έτρεξε προς τον Μπέλινγχαμ κι εκείνος τον πήρε αγκαλιά και τον απομάκρυνε Ο τολμηρός πιτσιρίκος κατάφερε να φτάσει μέχρι το ίνδαλμά του, ακόμα κι αν... διέκοψε για λίγο το παιχνίδι της Ντόρτμουντ με την Χόφενχαϊμ, με τον Μπέλινγχαμ να τον παίρνει αγκαλιά και να τον απομακρύνει για να μην τον πάρουν άγαρμπα οι σεκιούριτι.

Τον λένε Μάξι Μέζα και έβαλε το όνομα του στη λίστα των παικτών με τις πιο… άρρωστες ποδιές ever!

Το απίθανο βίντεο του B/R για τη μεταγραφική περίοδο! Οι πανηγυρισμοί του Ντάλοτ για... ένα σωστό τάκλιν

View this post on Instagram

A post shared by Manchester United (@manchesterunited)

Με απίθανο τρόπο ο Εμιλιάνο Μαρτίνες κατάφερε να κερδίσει επιθετικό φάουλ και να ηρεμήσει την κατάσταση στα καρέ του, πιάνοντας τον Γκαμπριέλ Ζεσούς με κεφαλοκλείδωμα και ξεγελώντας τον ρέφερι!

Οι παίκτες της Νιούκαστλ αποχώρησαν από τον αγωνιστικό χώρο του «Άνφιλντ» εν μέσω μαζικών αποδοκιμασιών απ' όλο το γήπεδο, με τον κόσμο της Λίβερπουλ να δείχνει την απέχθειά του για την τακτική των καθυστερήσεων.

Τα καλύτερα ΒΙΝΤΕΟ της εβδομάδας - ΓΚΟΛΑΡΕΣ, γκάφες και απίστευτα... VIRAL σκηνικά! (5)