MENU

Themasports.com

ΙΤΑΛΙΑ: Το πρόγραμμα της SERIE Α

To πρόγραμμα του ιταλικού πρωταθλήματος για την σεζόν 2022/23.

Ακολουθήστε μας στο Google news

To πρόγραμμα της SERIE A:

 

 

15η αγωνιστική:
Παρασκευή 11/11
Έμπολι-Κρεμονέζε 2-0
Νάπολι-Ουντινέζε 3-2
Σαμπντόρια-Λέτσε 0-2
Μπολόνια-Σασουόλο 3-0
Αταλάντα-Ίντερ 2-3
Βερόνα-Σπέτσια 1-2
Μόντσα-Σαλερνιτάνα 3-0
Ρόμα-Τορίνο 1-1
Μίλαν-Φιορεντίνα 2-1
Γιουβέντους-Λάτσιο 3-0

16η αγωνιστική:
Τετάρτη 04/01
Σαλερνιτάνα-Μίλαν (13:30)
Σασουόλο-Σαμπντόρια (13:30)
Σπέτσια-Αταλάντα (15:30)
Τορίνο-Βερόνα (15:30)
Ρόμα-Μπολόνια (17:30)
Λέτσε-Λάτσιο (17:30)
Κρεμονέζε-Γιουβέντους (19:30)
Φιορεντίνα-Μόντσα (19:30)
Ίντερ-Νάπολι (21:45)
Ουντινέζε-Έμπολι (21:45)

https://www.flashscore.gr/football/italy/serie-a/

1η αγωνιστική:
13.08. 19:30
Μίλαν-Ουντινέζε 4-2
Σαμπντόρια-Αταλάντα 0-2
13.08. 21:45
Λέτσε-Ίντερ 1-2
Μόντσα-Τορίνο 1-2
14.08. 19:30
Λάτσιο-Μπολόνια 2-1
Φιορεντίνα-Κρεμονέζε 3-2
14.08. 21:45
Σαλερνιτάνα-Ρόμα 0-1
Σπέτσια-Έμπολι 1-0
15.08. 19:30
Βερόνα-Νάπολι 2-5
15.08. 21:45
Γιουβέντους-Σασουόλο 3-0

2η αγωνιστική:
20.08. 19:30
Ουντινέζε-Σαλερνιτάνα 0-0
Τορίνο-Λάτσιο 0-0
20.08. 21:45
Ίντερ-Σπέτσια 3-0
Σασουόλο-Λέτσε 1-0
21.08. 19:30
Έμπολι-Φιορεντίνα 0-0
Νάπολι-Μόντσα 4-0
21.08. 21:45
Αταλάντα-Μίλαν 1-1
21.08. 21:45
Μπολόνια-Βερόνα 1-1
22.08. 19:30
Ρόμα-Kρεμονέζε 1-0
22.08. 21:45
Σαμπντόρια-Γιουβέντους 0-0

3η αγωνιστική:
26.08. 19:30
Μόντσα-Ουντινέζε 1-2
26.08. 21:45
Λάτσιο-Ίντερ 3-1
27.08. 19:30
Γιουβέντους-Ρόμα 1-1
Kρεμονέζε-Τορίνο 1-2
27.08. 21:45
Μίλαν-Μπολόνια 2-0
Σπέτσια-Σασουόλο 2-2
28.08. 19:30
Βερόνα-Αταλάντα 0-1
Σαλερνιτάνα-Σαμπντόρια 4-0
28.08. 21:45
Λέτσε-Έμπολι 1-1
Φιορεντίνα-Νάπολι 0-0

4η αγωνιστική:
30.08. 19:30
Σασουόλο-Μίλαν 0-0
30.08. 21:45
Ίντερ-Kρεμονέζε 3-1
Ρόμα-Μόντσα 3-0
31.08. 19:30
Έμπολι-Βερόνα 1-1
Ουντινέζε-Φιορεντίνα 1-0
Σαμπντόρια-Λάτσιο 1-1
31.08. 21:45
Γιουβέντους-Σπέτσια 2-0
Νάπολι-Λέτσε 1-1
01.09. 21:45
Αταλάντα-Τορίνο 3-1
Μπολόνια-Σαλερνιτάνα 1-1

5η αγωνιστική:
03.09. 16:00
Φιορεντίνα-Γιουβέντους 1-1
03.09. 19:00
Μίλαν-Ίντερ 3-2
03.09. 21:45
Λάτσιο-Νάπολι 1-2
04.09. 13:30
Kρεμονέζε-Σασουόλο 0-0
04.09. 16:00
Σπέτσια-Μπολόνια 2-2
04.09. 19:00
Βερόνα-Σαμπντόρια 2-1
04.09. 21:45
Ουντινέζε-Ρόμα 4-0
05.09. 19:30
Μόντσα-Αταλάντα 0-2
Σαλερνιτάνα-Έμπολι 2-2
05.09. 21:45
Τορίνο-Λέτσε 1-0




6η αγωνιστική:
11.09. 16:00
Αταλάντα-Kρεμονέζε 1-1
Γιουβέντους-Σαλερνιτάνα 2-2
Έμπολι-Ρόμα
Ίντερ-Τορίνο 1-0
Λάτσιο-Βερόνα 2-0
Λέτσε-Μόντσα 1-1
Μπολόνια-Φιορεντίνα 2-1
Νάπολι-Σπέτσια 1-0
Σαμπντόρια-Μίλαν 1-2
Σασουόλο-Ουντινέζε 1-3

 

7η αγωνιστική:
Kρεμονέζε-Λάτσιο 0-4
Μίλαν-Νάπολι 1-2
Μόντσα-Γιουβέντους 1-0
Μπολόνια-Έμπολι 0-1
Ουντινέζε-Ίντερ 3-1
Ρόμα-Αταλάντα 0-1
Σαλερνιτάνα-Λέτσε 1-2
Σπέτσια-Σαμπντόρια 2-1
Τορίνο-Σασουόλο 0-1
Φιορεντίνα-Βερόνα 2-0

 

8η αγωνιστική:
02.10. 16:00
Αταλάντα-Φιορεντίνα 1-0
Βερόνα-Ουντινέζε 1-2
Γιουβέντους-Μπολόνια 3-0
Έμπολι-Μίλαν 1-3
Ίντερ-Ρόμα 1-2
Λάτσιο-Σπέτσια 4-0
Λέτσε-Kρεμονέζε 1-1
Νάπολι-Τορίνο 3-1
Σαμπντόρια-Μόντσα 0-3
Σασουόλο-Σαλερνιτάνα 5-0

9η αγωνιστική:
09.10. 16:00
Kρεμονέζε-Νάπολι 1-4
Μίλαν-Γιουβέντους 2-0
Μόντσα-Σπέτσια 2-0
Μπολόνια-Σαμπντόρια 1-1
Ουντινέζε-Αταλάντα 2-2
Ρόμα-Λέτσε 2-1
Σαλερνιτάνα-Βερόνα 2-1
Σασουόλο-Ίντερ 1-2
Τορίνο-Έμπολι 1-1
Φιορεντίνα-Λάτσιο 0-4

10η αγωνιστική:
Σάββατο (15/10)
Έμπολι-Μόντσα 1-0
Τορίνο-Γιουβέντους 0-1
Αταλάντα-Σασουόλο 2-1
Κυριακή (16/10)
Ίντερ-Σαλερνιτάνα 2-0
Λάτσιο-Ουντινέζε (16:00)
Σπέτσια-Κρεμονέζε 2-2
Νάπολι-Μπολόνια 3-2
Βερόνα-Μίλαν 1-2
Δευτέρα (17/10)
Σαμπντόρια-Ρόμα 0-1
Λέτσε-Φιορεντίνα 1-1

11η αγωνιστική:
Παρασκευή 21/10
Γιουβέντους-Έμπολι 4-0
Σάββατο 22/10
Σαλερνιτάνα-Σπέτσια 1-0
Μίλαν-Μόντσα 4-1
Φιορεντίνα-Ίντερ 3-4
Κυριακή 23/10
Ουντινέζε-Τορίνο 1-2
Μπολόνια-Λέτσε 2-0
Αταλάντα-Λάτσιο 0-2
Ρόμα-Νάπολι 0-1
Δευτέρα 24/10
Κρεμονέζε-Σαμπντόρια 0-1
Σασουόλο-Βερόνα 2-1

12η αγωνιστική:
Σάββατο 29/10
Νάπολι-Σασουόλο 4-0
Λέτσε-Γιουβέντους 0-1
Ίντερ-Σαμπντόρια 3-0
Κυριακή 30/10
Έμπολι-Αταλάντα 0-2
Κρεμονέζε-Ουντινέζε 0-0
Σπέτσια-Φιορεντίνα 1-2
Λάτσιο-Σαλερνιτάνα 1-3
Τορίνο-Μίλαν 2-1
Δευτέρα 31/10
Βερόνα-Ρόμα 1-3
Μόντσα-Μπολόνια 1-2

13η αγωνιστική:
Έμπολι-Σασουόλο 1-0
Σαλερνιτάνα-Κρεμονέζε 2-2
Αταλάντα-Νάπολι 1-2
Μίλαν-Σπέτσια 2-1
Μπολόνια-Τορίνο 2-1
Σαμπντόρια-Φιορεντίνα 0-2
Μόντσα-Βερόνα 2-0
Ρόμα-Λάτσιο 0-1
Γιουβέντους-Ίντερ 2-0

14η αγωνιστική:
Tρίτη 8/11
Νάπολι-Έμπολι 2-0
Σπέτσια-Ουντινέζε 1-1
Κρεμονέζε-Μίλαν 0-0
Λέτσε-Αταλάντα 2-1
Σασουόλο-Ρόμα 1-0
Ίντερ-Μπολόνια 6-1
Τορίνο-Σαμπντόρια 2-0
Φιορεντίνα-Σαλερνιτάνα 2-1
Βερόνα-Γιουβέντους 0-1
Λάτσιο-Μόντσα 1-0

Ροή Ειδήσεων

Βαθμολογίες

Ομάδα
Αγώνες
Βαθμολογία

ΠΑΦΟΣ

13

31

ΑΠΟΕΛ

13

30

ΑΡΗΣ

13

29

ΑΕΚ

13

28

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

12

19

ΟΜΟΝΟΙΑ

13

19

ΑΝΟΡΘΩΣΗ

13

17

Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ

13

16

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ

13

15

ΑΕΛ

12

14

ΔΟΞΑ

13

11

ΕΝΠ

13

11

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛ.

13

7

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

13

7

X