Ανακοίνωση εξέδωσε το πρωί της Τετάρτης η ΑΛΣ Ομόνοια 29Μ.
Ακολουθήστε μας στο Google news![](https://themasports.tothemaonline.com/assets/images/gnews.svg)
Αναλυτικά:
«Αγαπητά μέλη, φίλοι και φίλες του Σωματείου μας, είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε τα νέα πακέτα μελών που θα έχουν ισχύ από την νέα χρόνια 2022-23.
Η δημιουργία αυτών των νέων πακέτων μελών έγινε μέσα από συζητήσεις και εισηγήσεις τόσο με τον κόσμο της ομάδας αλλά και εσωτερικά στο Διοικητικό Συμβούλιο. Έρχονται ουσιαστικά αυτά τα νέα πακέτα μελών να καλύψουν τόσο το κενό που υπήρχε στη νεολαία μας και στους μαθητές μας για ένα πιο προσιτό πακέτο στα μέτρα τους, αλλά και το οικονομικό κενό που υπήρχε από την κανονική συνδρομή των 48 ευρώ μέχρι την Premium συνδρομή των 1948 ευρώ.
Η βασική αρχή μας ήταν είναι και θα είναι αδιαπραγμάτευτη. Μια συνδρομή ένα ισότιμο μέλος - μια ψήφος. Ουσιαστικά δίνουμε την δυνατότητα με αυτά τα νέα πακέτα στο κόσμο που θα ήθελε να συνεισφέρει περισσότερο στην ομάδα με το κατάλληλο αντίτιμο σε προνόμια και δώρα, αλλά και την δυνατότητα σε κόσμο που θέλει να συμμετέχει αλλά λόγο ηλικίας μια κανονική συνδρομή ίσως να ήταν εμπόδιο.
Εκτενέστερη ενημέρωση για αυτά τα νέα πακέτα θα γίνει και στις επι τόπου συναντήσεις αλλά και στην μεγάλη γενική μας συνέλευση στις 6 Ιουλίου.
Με εκτίμηση και σεβασμό, Επιτροπή Μελών».
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
24/07 @ 13:07
Δηλώσεις στον Super Sport FM έκανε ο γενικός γραμματέας και εκπρόσωπος Τύπου της Ομόνοιας 29ης Μαΐου, Μιχελής Φιλίππου, ο οποίος μίλησε για όλα όσα αφορούν την ομάδα του.
23/07 @ 18:08
Η Ομόνοια 29Μ ανακοίνωσε και επίσημα την απόκτηση του Κύπριου μπακ, Χρήστου Γουιλέρ.
20/07 @ 16:30
Δηλώσεις του Πάρη Ψάλτη, μετά το τέλος του πρώτου φιλικού της Ομόνοιας 29Μ με τη Νέα Σαλαμίνα.
19/07 @ 10:00
Την έναρξη συνεργασίας με την εταιρεία Copybet, η οποία θα είναι ο κύριος χορηγός της ομάδας τη νέα σεζόν στο πρωτάθλημα Α' κατηγορίας, ανακοίνωσε η Ομόνοια 29Μ!
18/07 @ 14:40
Φιλικό στην μνήμη του Μάριου Πολυδώρου θα δώσει η Ομόνοια 29ης Μαΐου
18/07 @ 11:02
Η Θύρα 9έστειλε το μήνυμα της για τη νέα σεζόν και δημοσίευσε βίντεο με πλάνα από το πάρτι στην πρώτη της Ομόνοιας 29ης Μαίου.
BEST OF THEMASPORTS