Στο 27ο λεπτό του αγώνα στο Μακάρειο ανάμεσα στην ΠΑΕΕΚ και την Ομόνοια, ο Τσέποβιτς σκόραρε και έβαλε το "τριφύλλι" μπροστά στο σκορ με 0-1.

Δείτε το γκολ:

Δείτε το γκολ και ΕΔΩ.

Στο 34ο λεπτό, ο Βαρέλα με εύστοχο κτύπημα πέναλτι ισοφαρίζει σε 1-1:

Στο 40ο λεπτό, η Ομόνοια πήρε ξανά κεφάλι στο σκορ, αυτή τη φορά με σκόρερ τον Λοϊζου, έπειτα από ασίστ του Τσέποβιτς:

Στο 49ο λεπτό, ο Λοϊζου με πλασέ απέναντι από τον Παναγιώτου, έπειτα από ασίστ του Λοβέρα, έγραψε το 1-3:

Στο 51΄, ο Παπουλής με πλασέ μέσα από την περιοχή, έγραψε το 1-4:

Στο 61΄ ο Λοϊζου με πλασέ, κάνει χατ-τρικ, γράφοντας το 1-5:

Στο 88΄ ο Ορ με καταπληκτικό σουτ εκτός περιοχής, διαμόρφωσε το τελικό ΠΑΕΕΚ-Ομόνοια 2-5: