MENU

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV

ΩΡΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ-ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΝΑΛΙ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ
05:00 UFC - FIGHT NIGHT 15 - Las Vegas (USA) Cytavision Sports 7HD
09:00 RALLY KENYA 2022 - Live Stage 4 (60) Cytavision Sports 6HD
12:00 GRAND PRIX OF NETHERLANDS Moto 3 Cytavision Sports 6HD
13:20 GRAND PRIX OF NETHERLANDS Moto 2 Cytavision Sports 6HD
14:00 RALLY KENYA 2022 - Live Stage 5 (90) Cytavision Sports 7HD
15:00 GRAND PRIX OF NETHERLANDS - RACE Cytavision Sports 6HD
17:20 NORTHERN TALENT CUP NETHERLANDS Race 2 Cytavision Sports 6HD
18:00 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Στίβου Cablenet Sports 1HD
18:15 FIBA 3x3 WORLD CUP (SFs) Cytavision Sports 4HD
20:55 FIBA 3x3 WORLD CUP (3rd Place) Cytavision Sports 4HD
21:55 FIBA 3x3 WORLD CUP (Finals) Cytavision Sports 4HD
22:00 LOS ANGELES FC - NEW YORK RED BULLS Cytavision Sports 5HD
13:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (WORLD FEED) Cytavision Sports 4HD
13:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Cytavision Sports 7HD
15:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (COURT 1) Cytavision Sports 6HD
15:30 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (CENTRE COURT) Cytavision Sports 5HD
13:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (WORLD FEED) Cytavision Sports 4HD
13:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Cytavision Sports 3HD
15:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (COURT 1) Cytavision Sports 6HD
15:30 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (CENTRE COURT) Cytavision Sports 5HD
16:00 52η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Cytavision Sports 7HD
13:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (WORLD FEED) Cytavision Sports 4HD
15:00 Jordan THOMPSON - Stefanos TSITSIPAS (WIMBLEDON) Cytavision Sports 6HD
15:00 Filip KRAJINOVIC - Nick KYRGIOS (WIMBLEDON) Cytavision Sports 7HD
15:30 Katie BOULTER - Karolina PLISKOVA (WIMBLEDON) Cytavision Sports 5HD
17:30 Ricardas BERANKIS - Rafael NADAL (WIMBLEDON) Cytavision Sports 5HD
18:00 Botev Vratsa - ΑΠΟΕΛ Cablenet Sports 1HD
18:00 Iga SWIATEK - Lesley PATTINAMA KERKHOVE (WIMBLEDON) Cytavision Sports 6HD
20:00 Alex DE MINAUR - Jack DRAPER (WIMBLEDON) Cytavision Sports 6HD
20:30 Coco GAUFF - Mihaela BUZARNESCU (WIMBLEDON) Cytavision Sports 5HD
21:00 ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ (53η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) Cytavision Sports 7HD
03:00 NEW YORK RED BULLS - ATLANTA UNITED Cytavision Sports 5HD
13:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (WORLD FEED) Cytavision Sports 4HD
15:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (COURT 1) Cytavision Sports 6HD
15:30 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (CENTRE COURT) Cytavision Sports 5HD
16:00 53η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Cytavision Sports 7HD
10:40 Προκριματικός αγώνας 1η ημέρα Αγώνες αυτοκινήτων DTM Norisring Novasports PRIME
13:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (COURT 2) Cytavision Sports 7HD
13:00 WIMBLEDON ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (WORLD FEED) Cytavision Sports 4HD
14:30 Κύριος αγώνας 1η ημέρα Αγώνες αυτοκινήτων DTM Norisring Novasports PRIME
15:00 Alex DE MINAUR - Liam BROADY Cytavision Sports 6HD
15:30 Coco GAUFF - Amanda ANISIMOVA Cytavision Sports 5HD
16:30 ΠΑΟΚ-Γκρόνιγκεν Novasports PRIME
17:00 BRITISH GRAND PRIX - QUALIFYING Cytavision Sports 3HD
17:30 Paula BADOSA - Petra KVITOVA Cytavision Sports 5HD
18:00 Iga SWIATEK - Alize CORNET Cytavision Sports 6HD
18:30 POWER DRIFT Round 4 Cytavision Sports 2HD
19:00 CSKA 1948 - ΑΠΟΕΛ Cablenet Sports 1HD
19:30 Lorenzo SONEGO - Rafael NADAL Cytavision Sports 5HD
20:00 Nick KYRGIOS - Stefanos TSITSIPAS Cytavision Sports 6HD